Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Komitet ONZ ds. Kobiet podejmuje starania, aby wykluczyć udział organizacji pozarządowych pro-life ze swojej konferencji

Komitet przy Komisji ds.Statusu Kobiet ONZ opublikował wytyczne dotyczące uczestnictwa organizacji pozarządowych w zbliżającej się konferencji ONZ. Celem tych regulacji jest praktyczne zablokowanie udziału pozarządowych organizacji pro-life i pro-rodzinnych, które uzyskały status doradczy przy ONZ. Przewodniczący tych grup obrony życia i rodziny są zdania, że regulacje te zostały celowo przygotowane w tym celu, aby trzymać przedstawicieli ich organizacji z daleka od zbliżającej się konferencji organizowanej przez Komisję Organizacji Pozarządowych ds. Kobiet (CSW).

Czytaj więcej...

Światowy Różaniec Kobiet – 8 grudnia – zaproszenia!

Światowy Różaniec Kobiet w tym roku odbywać się będzie 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Kobiety pragną wspólnie modlić się o pokój na świecie, który tylko Pan Bóg może dać, a także w intencji Kościoła, obrony życia, małżeństwa i rodziny. Zwracają przy tym uwagę, że każdy człowiek jest równy w swojej godności.

Czytaj więcej...

„Umacniajmy wzajemnie serca nasze” – II Dzień Modlitw o Dar Potomstwa

Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych „Abraham i Sara” zaprasza do Krakowa na II Dzień Modlitw o Dar Potomstwa. Wydarzenie odbędzie się 11 grudnia pod hasłem: „Umacniajmy wzajemnie serca nasze”.
Organizatorzy zachęcają, aby mniejsze wspólnoty parafialne zorganizowały dzień modlitw o dar potomstwa w swoich kręgach wspólnotowych, jednak w sposób szczególny zapraszają do uczestnictwa w centralnym wydarzeniu, które odbędzie się w sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie na Białych Morzach.

Czytaj więcej...

Malta: prezydent odmawia podpisania ustawy aborcyjnej, a obrońcy życia szykują wielką manifestację – walka o ochronę życia trwa!

W tym tygodniu Times of Malta, na podstawie własnych źródeł, przekazał informację, że prezydent Malty, George Vella, o ile zostałby zmuszony, prędzej złoży rezygnację z urzędu, niż podpisze ustawę wyrażając zgodę na zabijanie dzieci w lonach matek. Prezydent Vella jest z zawodu lekarzem medycyny. Zawsze bardzo jednoznacznie deklarował swoją postawę za życiem.

Czytaj więcej...

USA: Senat uchwalił ustawę o małżeństwach osób tej samej płci, odsyłając ją do ostatecznego głosowania w Izbie Reprezentantów

Senat USA we wtorek 29 listopada br. wieczorem przegłosował ustawę o szacunku dla małżeństwa (RFMA). Jednocześnie zdecydowano o przekazaniu jej do Izby Reprezentantów w celu przeprowadzenia ostatecznego głosowania, zanim trafi na biurko prezydenta. Uchyla ona poprzednio obowiązującą ustawę o obronie małżeństwa (DOMA) z 1996 roku oraz na poziomie federalnym (ogólnokrajowym) narzuca uznawanie małżeństw osób tej samej płci.

Czytaj więcej...

OD – NOWA małżeńska

Zespół Boski Projekt oraz Farma Serca zapraszają na jednodniowe spotkania formacyjne „OD – NOWA małżeńska”. Wydarzenia skierowane są do małżonków pragnących pogłębić miłość dwojga. Rekolekcje odbędą się w grudnia br. oraz w lutym i kwietniu 2023 roku w Borzęcinie Dużym koło Warszawy. Ilość miejsc ograniczona.

Czytaj więcej...

W ONZ rośnie opozycja przeciwko polityce genderowej promowanej poprzez nowy termin „wielokrotna, złożona i przecinająca się dyskryminacja”

Sześćdziesiąt dwa kraje zbuntowały się w środę 23 listopada br. na forum Zgromadzenia Ogólnego ONZ przeciwko administracji prezydenta Bidena i Unii Europejskiej. Kraje te z Rezolucji ws. Kobiet i Rozwoju próbowały usunąć kontrowersyjne wyrażenia językowe, które promują aborcję, homoseksualizm i transpłciowość. Ich próba oporu się nie powiodła, ale głosowanie pokazało, że w ONZ nie ma konsensusu w tych kwestiach.

Czytaj więcej...

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag