Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Tysiące doniesień o powikłaniach dotyczących zdrowia prokreacyjnego po iniekcjach preparatów anty koronawirusowych

Tysiące kobiet na całym świecie zgłaszają zaburzenia cyklu miesięcznego po iniekcjach przeciwko zakażeniu koronawirusem. To niepokojące zjawisko widać szczególnie w Wielkiej Brytanii. Kraj ten prowadzi dokładny, rządowy system, do którego należy zgłaszać reakcje niepożądane. W ostatnim czasie w związku z masowymi iniekcjami preparatów antywirusowych odnotowano ponad 2200 zgłoszeń dotyczących zaburzeń systemu rozrodczego u kobiet, w tym nadmiernych krwawień miesiączkowych lub ich braku, opóźniającej się miesiączki, krwotoków z pochwy, poronień oraz urodzenia martwego dziecka. Niestety, o tych niepokojących objawach nie podaje się żadnej informacji do publicznej wiadomości twierdząc, że występują bardzo rzadko.

Czytaj więcej...

Henry urodził się bez nóg – jego mama jest szczęśliwa, że nie zgodziła się na aborcję

The Daily Mail opublikował artykuł o Rosie Higgs z Londynu , która nie miała żadnych wątpliwości, aby nie pozwolić zrobić krzywdy swojemu dziecku, gdy lekarze powiedzieli jej, że mały może urodzić się bez rąk i nóg. W takich sytuacjach angielscy lekarze, genetycy, a nawet członkowie rodziny często wywierają mocną presję na brzemienną, wystraszoną diagnozą, kobietę.

Czytaj więcej...

Administracja prezydenta Bidena zezwala na finansowanie badań naukowych wykorzystujących tkanki abortowanych dzieci

Należące do federalnej struktury rządowej administracji National Institutes of Health (NIH) za pośrednictwem Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej (HHS) w dniu 16 kwietnia br. wydało i rozesłało oświadczenie informujące, że ​​uchyla zasadę obrony życia, którą wprowadził prezydent Donald Trump, zabraniając finansowania ze środków federalnych badań, podczas których wykorzystuje się tkankę i narządy abortowanych dzieci.

Czytaj więcej...

Szokujące eksperymenty umieszczania ludzkich komórek macierzystych w embrionach małp – makaków

Zawsze znajdą się na świecie tacy naukowcy, którzy dla sławy i zysku są zdolni do prowadzenia nawet najbardziej kontrowersyjnych i niemoralnych eksperymentów na ludziach.
W doniesieniach medialnych pojawiły się ostatnio informacje, że badaczom udało się stworzyć embriony, które posiadają komórki i małpie, i ludzkie. Zespół badawczy zastosował iniekcję 25 ludzkich komórek (tzw. indukowanych pluripotencjalnych komórek macierzystych) do embrionów małp - makaków. Badacze ci raportują, że już po jednym dniu obserwacji są w stanie wykryć żywe ludzkie komórki w 132 rozwijających się zarodkach. Obecne prawo pozwala im obserwować je przez 19 dni.

Czytaj więcej...

Rządowa amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oskarżona o prowadzenie nielegalnego handlu organami abortowanych dzieci

Niedawno opublikowane dokumenty amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) dają podstawę do podejrzenia, że rząd federalny USA mógł wykorzystywać pieniądze podatników do nielegalnego kupowania części ciał dzieci z późnych aborcji w celu wykorzystywania ich w badaniach naukowych.
Judicial Watch to organizacja, która stara się kontrolować działania administracji państwowej i w uzasadnionych sytuacjach składa pozwy do sądów o zbadanie przypadków naruszeń prawa w oparciu o ustawę o wolności informacji (FOIA).

Czytaj więcej...

Legalna nie znaczy bezpieczna! – śmierć pierwszej po legalizacji aborcji młodej Argentynki po zażyciu pigułki aborcyjnej

María del Valle González López, 23-letnia Argentynka, zmarła w dniu 11 kwietnia na skutek aborcji farmakologicznej. Była znaną zwolenniczką legalizacji aborcji w Argentynie i prezesem organizacji Juventud Radical de La Paz (Radykalnej Młodzieży La Paz). Według gazety Mendoza Post studiowała pracę socjalną na Narodowym Uniwersytecie w Cuyo.

Czytaj więcej...

Komitet Praw Dziecka ONZ apeluje do rządów o wprowadzanie otwartych kanałów internetowych do promowania sekstingu dzieci

Committee on the Rights of the Child (Komitet Praw Dziecka) to organ złożony z 18 niezależnych ekspertów, który monitoruje wdrażanie Konwencji o Prawach Dziecka przez państwa-strony. Prawie nikt nie wie, jakie zalecenia znalazły się w wydanym ostatnio General Comment No. 25 (Komentarzu Ogólnym nr 25). Także prawdopodobnie zaledwie kilkaset osób na świecie zna nazwiska ekspertów – autorów tego dokumentu, który ma olbrzymie znaczenie dla rodziców i dzieci w wymiarze międzynarodowym.

Czytaj więcej...

Rodzice, nie pozwólcie dziecku oglądać tej kreskówki! – apel przewodniczącego Parents Television Council

Tim Winter, przewodniczący Parents Television Council (Rady Rodziców ds. Telewizji), zwrócił się z apelem do rodziców, aby nie pozwalali dzieciom oglądać kreskówki Big Mouth (Wielkie Usta) upowszechnianej przez Platformę filmową Netflix.
- To najbardziej obrzydliwy film „rozrywkowy”, jaki widziałem w tej branży przez 40 lat! Jest on bardzo niebezpieczny dla milionów dzieci, które go oglądają czy dorosłych, których zachęca do aktywności – oświadczył WIiter.

Czytaj więcej...

Aborcja języczkiem u wagi w czerwcowych wyborach w Meksyku – wezwanie biskupów

Czerwcowe wybory w Meksyku, które mają się odbyć 6 czerwca br., zadecydują o przywództwie w Izbie Deputowanych, a od tego będzie zależało czy Meksyk podtrzyma ochronę życia poczętych dzieci w kontekście wielkiej batalii, która obecnie się tam toczy.
Meksyk znajduje się pod silnym „ostrzałem” aktywistów aborcyjnych, którzy napuszczają młode kobiety do organizowania niezwykle agresywnych protestów. Potężna presja jest także wywierana na polu międzynarodowym pod kierunkiem ONZ i obecnego pro-aborcyjnego prezydenta USA Joe Bidena. Jest to kraj wiodący, który stanowi przykład dla wszystkich państw Ameryki Łacińskiej, więc zwycięstwo zwolenników aborcji miałoby wielkie znaczenie dla aborcyjnej kampanii w całym tym regionie.

Czytaj więcej...

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Opowieści
od Oceanu do Oceanu
nowy odcinek w każdą sobotę

Serdecznie zapraszamy na kanał YouTube "Opowieści od Oceanu do Oceanu". Opowiemy o pasjach, wierze, niezwykle ciekawych ludziach, jakich spotykaliśmy na swojej drodze i pracy w obronie życia.
Prezentowany tu film jest najnowszym z serii. Pozostałe można obejrzeć odwiedzając nasz kanał
https://www.youtube.com/channel/UC-D6IN9mXGyEJnwtoFGNETw

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag