Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Debata rozpoczyna się od 1:40 minuty nagrania.

„Stop zakazowi pracy dla opiekunów dzieci z niepełnosprawnością” – inicjatywa obywatelska ruchów obrony życia – podpisz petycję i przekaż dalej

Organizacje skupione w Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia przyłączają się do inicjatywy społecznego Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „STOP zakazowi pracy”. W ramach tego projektu obywatelskiego zbierane są podpisy, które powinny zostać złożone w Sejmie w ciągu 3 miesięcy. Dla rozpatrzenia tej propozycji potrzebnych jest co najmniej 100 tys. podpisów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na najnowszy zapis live’a pt. „Ekologiczna nisza”

W odcinku:
Dzisiaj mamy modę na ekologię, ale zupełnie pomijany jest aspekt ochrony środowiska człowieka w okresie, kiedy jest najbardziej bezbronny, malutki i bardzo dynamicznie się rozwija. Dotyczy to okresu prenatalnego i ekologicznej niszy, którą powinno być łono matki. To nawiązanie do pozytywnej, proekologicznej wizji płci, małżeństwa, rodziny i początków ludzkiego życia śp. prof. Włodzimierza Fijałkowskiego.

Czytaj więcej...

Kanada chce zezwolić lekarzom na przeprowadzanie eutanazji dzieci i osób chorych umysłowo

James Reinl, korespondent ds. spraw społecznych Daily Mail, w dniu 19 marca 2023 roku opublikował oświadczenie dotyczące możliwości rozszerzenia w Kandzie legalnego stosowania eutanazji na przypadki dotyczące dzieci. Pisze on: - Od chwili, gdy w 2016 roku Kanada wprowadziła zmiany w swoim systemie prawnym, zezwalając na eutanazję, solennie zapewniano wyborców, że śmiercionośne zastrzyki będą dostępne tylko dla ciężko chorych dorosłych, którzy proszą o przyspieszenie ich zgonu ze względu na nieuchronnie zbliżającą się śmierć, aby zakończyć ich cierpienia.

Czytaj więcej...

Marsze dla Życia w Argentynie. „Dziś wszyscy jesteśmy adwokatami dzieci nienarodzonych”

Staramy się uświadomić społeczeństwu, że zostało oszukane przez ruch aborcyjny – mówią organizatorzy Marszu dla Życia w Argentynie. Mają nadzieję, że uda się uchylić „dziką i ludobójczą” ustawę aborcyjną, która pozwala na zabicie dziecka do 14. tygodnia życia. Argentyńczycy upomnieli się również o sprawiedliwość dla zamordowanego przez parę lesbijek 5-letniego chłopca, Lucio. Argentyńczycy wyszli tłumnie na ulice miast - Buenos Aires, Salty, Tucumán, Bahía Blanca, Corrientes, Mar de Plata, Córdoba, Santiago del Estero w Dniu Świętości Życia. Jak mówi, jeden z organizatorów, Alejandro Geyer, w 2018 roku, kiedy Argentyńczycy usłyszeli o próbach zwiększenia zapisów aborcyjnych, w samym Buenos Aires zgromadziło się ponad 300 tys. osób, a w całym kraju na 250 marszach było 2,5 miliona Argentyńczyków.

Czytaj więcej...

USA: Izba Reprezentantów uchwaliła rezolucję „O Prawach Rodziców”

Izba Reprezentantów USA uchwaliła „Kartę Praw Rodziców”, która ma na celu zapewnienie większej roli rodziców w systemie edukacji publicznej. Inicjatywa ta jest odpowiedzią na coraz liczniejsze protesty amerykańskich rodziców, że są pozbawiani swoich praw do wychowywania dzieci zgodnie z przekonaniami, a to co się dzieje w większości szkół rzeczywiście budzi poważne obawy.

Czytaj więcej...

Pierwsze praktyczne spotkanie krajów Deklaracji Konsensusu Genewskiego na forum ONZ

Na początku marca br., w tym samym czasie, gdy odbywała się Komisja ds. Statusu Kobiet, podczas której w zamkniętych negocjacjach delegaci kontynuowali debatę nad kontrowersyjnym językiem – w tym na temat aborcji – równolegle odbyła się konferencja na temat znaczenia poprawy zdrowia kobiet bez promowania aborcji, Wydarzenie zostało zorganizowane przez Centrum Rodziny i Praw Człowieka (C-Fam) oraz rząd Gwatemali.

Czytaj więcej...

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag