Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

20 000 osób wzięło udział w Marszu dla Życia w Paryżu protestując przeciwko legalizacji eutanazji i wpisaniu aborcji do francuskiej konstytucji

We Francji grupa lewicowych polityków usilnie stara się wpisać tzw. prawo do aborcji do Konstytucji Republiki oraz dąży do wprowadzenia prawa zezwalającego na eutanazję, dwudziestotysięczny tłum obrońców życia zgromadzony na corocznym Marszu dla Życia w Paryżu odpowiedział gromkim NIE! Marsz dla Życia w Paryżu odbywa się corocznie w trzecią niedzielę stycznia, aby zaprotestować przeciwko uchwaleniu ustawy z 1975 roku, która zalegalizowała aborcję w całej Francji. W tym roku protest ten był liczny i bardzo wyrazisty.

Czytaj więcej...

Władze Chin w panice z powodu spadku liczby ludności, co powoduje poważne problemy społeczne i gospodarcze

Chiny doświadczają konsekwencji swojej brutalnej polityki jednego dziecka prowadzonej przez 35 lat. Wprowadziły ją w 1980 roku, aby kontrolować szybko rosnącą populację, a zakończyły w 2015 roku. Program ten doprowadził do licznych przymusowych aborcji i sterylizacji. Stosowano też surowe kary finansowe i utratę pracy wobec rodziców, którzy naruszyli prawo o planowaniu rodziny. Specjalna policja populacyjna śledziła kobiety w ciąży, wyciągała je z domów i łapała na ulicy, doprowadzając do placówki aborcyjnej, gdzie dziecko zabijano nie licząc się ze stopniem zaawansowania ciąży oraz łzami i protestami matki.

Czytaj więcej...

W Nowym Jorku na gmachu miejskiego sądu ustawiono złotą satanistyczną statuę, która ma promować aborcję

Nowy, złoty cielec – bożek aborcji – stanął w tym miesiącu na szczycie budynku sądu w Nowym Jorku. Figura ma przypominać, że sataniści, jako zwolennicy aborcji, bronią prawa do zabijania dzieci w łonach matek. Statua nosi tytuł NOW (TERAZ) i przestawia: nagą, złotą kobietę z warkoczami uformowanymi w rogi wychodzące z jej głowy, wyłaniającą się z różowego lotosu. Zdjęcia tej statuy zostały opublikowane w New York Timesie.

Czytaj więcej...

Ważne zmiany dla najmniejszych pacjentów – rusza pilotaż programu KORD - kompleksowej opieki nad wcześniakami – uszyty na miarę małego wymagającego pacjenta!

Wcześniaki urodzone przed 32. tygodniem ciąży będą objęte programem kompleksowej opieki rozwojowej (KORD) do 3. roku życia. W pierwszej połowie 2023 r. w 8 województwach ruszy jego pilotaż. Przedstawiciele decydentów, środowiska neonatologów i pediatrów oraz innych ekspertów w dziedzinie zdrowia dyskutowali o tym 25 stycznia podczas wspólnego posiedzenia Parlamentarnego Zespołu ds. Pediatrii oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Praw Pacjentów.

Czytaj więcej...

Kanada: lekarze – specjaliści od pomagania w umieraniu – przeprowadzając legalną eutanazję, uśmiercili w 2021 roku 10064 osoby

Dwie kanadyjskie lekarki, które łącznie dokonały eutanazji 700 osób, nazwały eutanazję najbardziej satysfakcjonującą pracą, jaką kiedykolwiek wykonywały. Użyły też terminu rodzenie się do opisania zarówno urodzenia się dziecka, jak i celowego doprowadzenia pacjenta do śmierci poprzez eutanazję.

Czytaj więcej...

Nowy Jork na masową skalę sponsoruje zabijanie nienarodzonych dzieci przez tzw. aborcję farmakologiczną!

Burmistrz Nowego Jorku, Eric Adams, poinformował, że w czterech publicznych klinikach miasta za darmo będzie można otrzymać dostęp do tzw. aborcji farmakologicznej. Proaborcyjne działania władz tego miasta sfinansowane zostaną z funduszu „służb zdrowia seksualnego”. Pochłoną 1,2 miliona dolarów. Tym sposobem Nowy Jork stał się jednym z najbardziej proaborcyjnych miast na mapie Stanów Zjednoczonych.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na najnowszy zapis live'a pt. „Terror eugeniczny"

„Nie każde życie jest warte przeżycia" - to założenie eugeniki, która dążąc do ulepszania ludzkości proponuje selekcję tych, którzy nie spełniają standardów: chorych, starych, cierpiących, niepełnosprawnych... Czy wielu lekarzy nie popiera takich rozwiązań? Z jaką presją spotyka się matka, u której dziecka podczas badań prenatalnych stwierdzono nieprawidłowy rozwój? Czy rzeczywiście Polki boją się mieć dzieci, bo prawo zakazało im aborcji eugenicznej? Czy zabicie małego i bezbronnego, podejrzanego o chorobę człowieka może być wyzwoleniem i furtką do zwiększenia dzietności?

Czytaj więcej...

Ojciec ukarany grzywną za modlitwę przed placówką aborcyjną za swojego uśmierconego synka

Lokalne władze ukarały grzywną ojca i weterana wojskowego za ciche modlenie się za zmarłego syna w pobliżu ośrodka aborcyjnego na Ophir Road w Bournemouth w Anglii. Adam Smith-Connor przez kilka minut stał nieruchomo i cicho na publicznej ulicy zanim podeszli do niego funkcjonariusze miejskiej służby bezpieczeństwa publicznego. Celowo stał tyłem do placówki aborcyjnej, aby nie naruszać prywatności personelu i pacjentek.

Czytaj więcej...

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag