Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Szczyt Edukacyjny ONZ wnioskuje o wykorzenienie tzw. tradycyjnych wartości i pozbawienie rodziców ich praw

Transforming Education Summit (Wprowadzający Zmiany Szczyt ONZ nt. Edukacji) – to konferencja, która odbyła się w dniach 16, 17 i 19 września br. w ramach Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku. Zaproponowano na niej wprowadzenie globalnego programu edukacji, który byłby prowadzony przez urzędników ONZ w ramach wykorzeniania brutalnych tradycyjnych wartości i szerzenia wszechstronnej edukacji seksualnej.W jednym z dokumentów szczytu zaproponowano rozszerzenie roli nauczycieli od dostarczycieli do wytwórców wiedzy i twórców sensu złożonych rzeczywistości, w celu nauczania nowoczesnych wartości i wyeliminowania jakiegokolwiek wpływu rodziców i tradycyjnych kultur na kształtowanie się dzieci.

Czytaj więcej...

E. Kowalewska o proaborcyjnych planach J. Bidena: To obłęd. Społeczeństwo w USA nie popiera rozprzestrzeniania prawa do aborcji. Ponad 65 procent Amerykanów jest za co najmniej poważnym ograniczeniem rozprzestrzeniania aborcji

Amerykanie nazywają Joe Bidena najbardziej proaborcyjnym prezydentem w dziejach Stanów Zjednoczonych (…). To obłęd, ponieważ ustawę, która narzucałaby aborcję wszystkim stanom odgórnie próbowano przepchnąć przez parlament trzykrotnie. Krótko mówiąc, wszystkie chwyty są dozwolone, ale nie da się tego przepchnąć, ponieważ dwóch Demokratów głosuje zawsze przeciwko, bo oni są za życiem. Co za tym idzie, brakuje im głosów, dlatego Joe Biden mówi, że jeżeli wygra i będzie miał więcej głosów, to wtedy przepchnie ustawę o prawie aborcyjnym – wskazała Ewa Kowalewska, prezes Human Live International – Polska, w środowej audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Czytaj więcej...

Tysiące wzięły udział w minucie ciszy dla upamiętnienia 10 milionów dzieci, które zginęły na skutek aborcji

W dniu 23 września o godz. 11:41 br. tysiące ludzi w Wielkiej Brytanii zatrzymały się, aby w minucie ciszy upamiętnić 10 milionów ofiar aborcji, które zginęły w wielu prenatalnym w Anglii, Walii i Szkocji od czasu wprowadzenia ustawy o aborcji w 1967 roku. Wyliczono, że dziesięciomilionowe dziecko zostanie pozbawione życia właśnie o godzinie 11:41 w piątek 23 września. Minuta ciszy była aktem żalu z powodu śmieci kolejnego dziecka w łonie matki oraz pamięci o pozostałych 9 999 999 poczętych dzieciach, które zginęły w czasie ostatnich 55 lat.

Czytaj więcej...

Konferencja w Watykanie: nauka potrzebuje etyki i otwartej debaty

W Watykanie odbyła się konferencja poświęcona „Etyce inżynierii życia”. Została ona zorganizowana przez Papieską Akademię Życia i watykański szpital pediatryczny Bambino Gesù w Rzymie we współpracy z naukowcami z całego świata. Wskazano, że szybki postęp inżynierii biologicznej, takiej m.in. jak terapia genowa w leczeniu wielu chorób wymaga otwartej debaty i jasnych zasad etycznych.

Czytaj więcej...

Świątynia Sataniczna pozywa do sądu zakaz aborcji w stanie Indiana uzasadniając, że zabijanie dzieci jest prawem do „wolności religijnej”

Świątynia Sataniczna w środę 21 września br. złożyła w sądzie kolejny pozew tym razem twierdząc, że stan Indiana narusza wolność religijną jej członków, zakazując zabijania dzieci poprzez aborcję. Twierdzi, że aborcja jest jednym z jej rytuałów religijnych, a zakaz jej wykonywania narusza konstytucyjne prawa jej członków.

Czytaj więcej...

Georgia Meloni, która najprawdopodobniej zostanie pierwszą kobietą - premierem Włoch, opowiada się za obroną życia i rodziny

Uwagę całego świata przyciągają wyniki wyborów we Włoszech. Przewiduje się, że pierwszą kobietą - premierem Włoch zostanie Georgia Meloni, co ze względu na jej poglądy pro-life i prorodzinne jest bardzo szeroko komentowane. Niedzielne wybory we Włoszech wygrała centroprawicowa koalicja (ponad 41% głosów) , a najwięcej głosów (26%) uzyskała partia Bracia Włosi, której przewodzi katoliczka Georgia Meloni. Lewica jest w szoku, chociaż wszystkie sondaże przedwyborcze przewidywały taki wynik. Już atakują i nazywają ją krańcową prawicą i faszystką.

Czytaj więcej...

Kariera modelki i zespół Downa to inne światy? Te piękne dziewczyny udowadniają, że nie!

Piękne i wspaniałe, z ambicjami, a ich historie pokazują, że dodatkowy chromosom nie stoi na przeszkodzie, by spełniać swoje marzenia! Historia 15-letniej dziś Kennedy Garcii nie zaczęła się kolorowo. Jej mama, Rene Garcia, tuż po porodzie, gdy trzymała w ramionach swoją córeczkę, usłyszała od lekarzy nietypową poradę… Zasugerowali, by oddała dziewczynkę do adopcji albo do ośrodka opiekuńczego. Powodem był dodatkowy chromosom. Mama małej Kennedy była zdezorientowana, niewiele wiedziała o tym, jak funkcjonują osoby z zespołem Downa. Na szczęście na sali była położna, której córka miała wówczas 16 lat i która, podobnie jak Kennedy, miała zespół Downa. Jej słowa przyniosły ukojenie. Powiedziała, że jej dziecko funkcjonuje normalnie, tak jak rówieśnicy. Zaśmiała się nawet na pytanie przestraszonej mamy, czy córka chodzi…

Czytaj więcej...

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag