„Trudna ciąża - od lęku do nadziei”

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
W sobotę, 26 listopada 2016 r., w Warszawie dbędzie się III konferencja z cyklu „W kręgu nauki”. Tym razem wybitni przedstawiciele świata nauki podejmą temat „Trudna ciąża - od lęku do nadziei”.
 
Cykl konferencji „W kręgu nauki” został stworzony dwa lata temu z myślą o mierzeniu się z wyzwaniami współczesności w duchu nauki i wiary w gronie wybitnych przedstawicieli różnych dziedzin wiedzy.
 
Od tamtej pory jego celem jest wymiana myśli, formułowanie interdyscyplinarnych wniosków naukowych oraz popularyzacja najnowszych wyników obserwacji i badań z dziedziny bioetyki.
 
Po spotkaniach poruszających temat śmierci w medycynie oraz alkoholizmu i innych uzależnień przyszedł czas na konferencję dotyczącą trudnej ciąży. Prelegenci zmierzą się  m.in. z takimi zagadnieniami jak: terapia nowotworowa w ciąży, in vitro, poronienia, godność matki i dziecka. Do dyskusji zaś zaproszeni zostaną wszyscy uczestnicy konferencji.
 
Konferencja ma charakter otwarty, a odbędzie się w godzinach 9.00-17.00 w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej (ul. Mehoffera 2, Warszawa-Tarchomin). Do udziału organizatorzy serdecznie zapraszają lekarzy, pielęgniarki, położne, studentów medycyny, kapłanów i wszystkich zainteresowanych. Udział jest bezpłatny.
 
Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie organizatora: www.salvetv.pl
 
Patronat honorowy: J.E. Ks. Abp Henryk Hoser SAC
Patronat naukowy: Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich - Oddział Mazowiecki
Organizator: SalveTV
 
[Informacja prasowa – 22.11.2016 r.]
 
Zdjęcie: Plakat informacyjny
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.