Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Mama bliźniąt syjamskich zamieściła piękny wpis: wszystko czego doświadczyły przez całe życie było miłością

Niezwykła historia małżeństwa i ich wyjątkowych córeczek poruszyła ludzi na całym świecie. O tym, że urodzi bliźnięta syjamskie Nicole LeBlanc dowiedziała się w dziesiątym tygodniu ciąży. Masz jednak wyjątkowe bliźniaki. Twoje bliźniaki są zrośnięte. I wygląda na to, że dzielą serce – usłyszała od lekarza.

O historii małżeństwa Nicole i Austina i ich nienarodzonych córeczek pisaliśmy w kwietniowym artykule, który możecie Państwo przeczytać tutaj: https://www.hli.org.pl/pl/newsy/8575-twoje-bliznieta-sa-wyjatkowe-mloda-matka-stanowczo-odmawia-aborcji.html

Lekarze uznali ciążę za zagrożoną i sugerowali aborcję, ale Nicole i jej mąż odmówili. Ja i mój mąż jesteśmy błogosławieni, że zostaliśmy wybrani przez Boga do posiadania wyjątkowych bliźniaków! – podkreślała kobieta w wywiadzie dla EWTN.

Córeczki Nicole i Austina przyszły na świat we wtorek poprzez cesarskie cięcie. O narodzinach dzieci poinformowała najpierw siostra kobiety, natomiast w nocy Nicole zamieściła krótki wpis oraz zdjęcia.

„Maria Teresa i Rachel Clare urodziły się żywe, zostały ochrzczone i bierzmowane. Żyły przez około godzinę, aż wzięły swoje ostatnie tchnienie. Moje dziewczynki były kochane i trzymane aż do ostatnich chwil, a wszystko, czego doświadczyły przez całe życie, było miłością od Austina i mnie” – napisała mama dziewczynek na Instagramie.

„Bóg pięknie je stworzył w moim łonie, a noszenie ich przez jak najdłuższy czas było absolutnym zaszczytem i przywilejem. Ich życie dotknęło wielu osób, a wsparcie, jakiego doświadczyła moja rodzina, było niewiarygodne” – czytamy.

screen:

„Święte Mario Teresa i Święta Rachel Clare, módlcie się za nami. Austin i ja kochamy was bardziej, niż moglibyście sobie wyobrazić. Teraz, moje księżniczki, odpoczywajcie w błogosławionym widzeniu Naszego Pana i Pani” – napisała.

[Za: Stacja7, Instagram, HLI-pl]


 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag