Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

„Przesłanie życia jest tłumione”. Irlandzkie państwo finansuje reklamowanie aborcji i ogranicza promocję treści pro-life

Państwowa służba zdrowia w Irlandii przeznacza ogromne pieniądze na promowanie usług aborcyjnych. Płaci potentatowi Google za wyższe pozycjonowanie tych informacji i spychanie stron zawierających treści o charakterze pro-life, przede wszystkim oferujących kobietom w ciąży alternatywy wobec aborcji.  Jak podaje strona Right to Life, od czasu zalegalizowania aborcji w 2018 roku władze Irlandii wydały ze środków publicznych prawie milion euro na reklamowanie aborcji.  Eilís Mulroy, rzeczniczka Pro Life Campaign, powiedziała:

To szokujące, że pieniądze są nieustannie wrzucane do proaborcyjnej agencji MyOptions, podczas gdy ani jednego centa nie wydaje się na zapewnienie kobietom pozytywnego wsparcia i alternatyw dla aborcji. Tamtejszy minister zdrowia Stephen Donnelly bez ogródek mówi o tym, że są to celowe działania mające powodować, że strony proaborcyjne wyświetlają się w Google wyżej niż pro-life, które oferują kobietom pomoc. Eilís Mulroy, odnosząc się do wypowiedzi ministra, wskazała, że takie działanie pokazuje, że rząd wyraźnie prezentuje swoje stanowisko wobec tzw. aborcji – ma ona być jedyną alternatywą.  Minister przyznaje nawet, że rząd współpracował z Google w celu promowania MyOptions i tłumienia organizacji oferujących wsparcie kobietom w nieplanowanych ciążach – zaznaczyła. 

Jej zastępca, Carol Nolan, powiedział: Fakt, że służba zdrowia poniosła koszty w wysokości prawie 1 miliona euro, aby przyspieszyć program aborcyjny, pozostawiając promocję pozytywnych afirmujących życie alternatyw w niemych mediach, mówi wszystko. Wiadomość o zabijaniu trafia do sponsorowanych przez rząd mediów. Przesłanie życia jest zamaskowane i stłumione. Gdzie jest sprawiedliwość dla nienarodzonych dzieci i kobiet, które wołają o pomoc w utrzymaniu dzieci?. Jak wskazała Catherine Robinson, rzeczniczka Right To Life UK, od 2018 roku wykonano w Irlandii ponad 20 tys. aborcji. Państwo irlandzkie dba o to, żeby jak najmniej osób dowiadywało się o alternatywach wobec tzw. aborcji. 

[Za: opoka.org.pl, righttolife.org.uk zdj. Unsplash/Dia_chnobrich]

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag