Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Cudowne bliźniaki – dzieciom nie dawano szans na przeżycie. W swoje pierwsze urodziny trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa!

Kanadyjskie bliźnięta urodziły się w 22. tygodniu jako skrajne wcześniaki i ważyły zaledwie 750 gramów łącznie! Chociaż lekarze nie dawali im szans, a raczej jak zwykli mówić dawali "zero szans", w swoje pierwsze urodziny dzieci trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa jako najmłodsze wcześniaki, które przeżyły.

Rodzeństwo Adiah i Adrial Rajendram urodziło się w szpitalu w Ontario dokładnie w dniu 4 marca 2022 roku, w 22. tygodniu ciąży, 126 dni przed planowanym terminem porodu.

Ich mama usłyszała wówczas, że dzieci mają „zero procent szans na przeżycie”. Pierwsza na świat przyszła dziewczynka z wagą zaledwie 330 gramów. 23 minuty później urodził się chłopiec ważący 420 gramów. Łącznie maluchy ważyły 750 gramów, co sprawa, że są najlżejszymi bliźniętami, które przyszły na świat.  Gdyby urodzili się choćby godzinę wcześniej, nie podjęto by próby ratowania ich życia – przekazano w komunikacie na stronie Guinness World Records.

Dzieci przez ponad sześć miesięcy przebywały pod specjalistyczną opieką w szpitalu. Do Księgi Rekordów Guinnessa trafiły dokładnie w swoje pierwsze urodziny, jako najmłodsze bliźniacze wcześniaki, które przeżyły. Poniżej możecie zobaczyć ich walkę o życie:

[Za:stacja7.pl]

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag