Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Bo bariery są w głowie! Baletnica bez rąk w popularnym talent show. Oszołomiła wszystkich!

Brazylijka Victória Bueno swoim występem udowadnia, że każdy może zawalczyć o swoje marzenia. Nawet jeśli cały świat wydaje się mówić, że to nie ma większego sensu.
Program America’s Got Talent zapewnia widzom mnóstwo rozrywki od czasu, gdy pojawił się na ekranach w 2006 roku. Pokazuje jednak także wykonawców i ich talenty, którzy naprawdę nas inspirują i pozostawiają po sobie ślad. Choćby takich, jak piosenkarka Nightbirde, która swoim głosem przenosiła nas w inny, lepszy świat. Świat, do którego niedawno odeszła…

Niedawno na scenie zabłysnęła 18-letnia Victória Bueno z Brazylii. Stała z wdziękiem na środku sceny, gotowa do występu. Tuż obok stała tłumaczka, która jest także jej nauczycielką tańca i która pomogła jej opowiedzieć historię swojego życia, jak urodziła się bez rąk i tego jak została tancerką.

Jej matka zabrała ją do studia tańca, gdy dziewczyna miała 5 lat. Dzięki zachęcie i oddaniu jej nauczycielki, która dla Bueno stała się jak rodzina, dziewczyna zaczęła tańczyć i nauczyła się tej sztuki doskonale! Jak zauważył jeden z jurorów, Howie Mandel, nie jest to łatwe, gdy nie ma się rąk pomagających zachować równowagę.

Sam taniec był niewiarygodny! Pełen gracji i ogromnego talentu. Jednak bardziej imponujący był blask na twarzy Victórii, gdy dzieliła się swoim talentem, tak, aby wszyscy mogli go zobaczyć. Pod koniec jej występu sędzia Simon Cowell stwierdził: Gwiazdą jest ktoś, kto wytrwa, a potem, kiedy jest na scenie, rozświetla ją swoim blaskiem, a ty masz obie te rzeczy. Kiedy tutaj występowałaś, panowała kompletna cisza, ponieważ byliśmy zahipnotyzowani. Victoria chciała także wykorzystać swój występ w programie, aby przekazać inspirującą wiadomość: „Jestem tutaj, aby udowodnić, że każdy może dążyć do swoich marzeń”.

Victoria pojawiła się w AGT: All Stars dzięki swojemu pierwszemu występowi w Das Supertalent — niemieckim odpowiedniku AGT — gdzie zdobyła imponujący Złoty Guzik i zajęła drugie miejsce. Jej występ pozwolił jej przejść do fazy all stars konkursu, w której biorą udział najlepsi uczestnicy talent show z całego świata.

Chociaż tancerka nie zdobyła największej liczby głosów od widzów, z pewnością podbiła nasze serca swoją oszałamiającą radością życia .

[Za: aleteia.org.pl, zdj. Screenshot America's Got Talent | Youtube]

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag