Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Sukces naprotechnologii - 100 poczętych dzieci dzięki działalności tylko jednego Centrum Nowe Życie!

100 poczętych dzieci – to efekt działalności Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy, jedynego takiego miejsca w regionie kujawsko-pomorskim, zajmującego się przyczynowym leczeniem niepłodności z wykorzystaniem naprotechnologii i jednego z wielu już takich miejsc na mapie Polski dających szanse na rodzicielstwo.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Nasz synek urodził się zdrowy – napisali szczęśliwi rodzice „setnego dziecka”. Do tej pory z działalności centrum skorzystało kilkaset par. Większości z nich nie dawano nadziei na naturalne poczęcie, proponując często metodę in-vitro.

Celem działalności centrum jest wnikliwe szukanie nieprawidłowości zdrowotnych. Ponieważ – jak podkreślają jego założycielki – niepłodność jest objawem innych chorób a nie chorobą samą w sobie. – Dlatego też pary z problemem niepłodności wymagają interdyscyplinarnego podejścia do zaburzeń zdrowotnych i potrzebują kompleksowego wsparcia.

Zapewnia się każdej parze opiekę koordynatora procesu leczenia niepłodności, który towarzyszy na każdym jego etapie. Oferowana wielospecjalistyczna pomoc obejmuje naukę prowadzenia obserwacji według Modelu Creighton, który jest podstawowym narzędziem diagnostycznym w naprotechnologii, skierowanie do lekarza naprotechnologa, poradę dietetyczną oraz psychologiczną.

Szczegółowa diagnostyka płodności kobiety, a zarazem mężczyzny pozwala zidentyfikować wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu, których eliminacja prowadzi do przywrócenia pełnej funkcjonalności układu rozrodczego. Przyczynowe leczenie niepłodności obejmuje wiedzę z zakresu ginekologii czy biologii układu rozrodczego, immunologii, gastroenterologii, urologii, andrologii, alergologii, dietetyki i wielu innych dziedzin współczesnej medycyny. W razie potrzeby stosowane są wysoce specjalistyczne procedury z zakresu ginekologii operacyjnej.

Model Creighton to łatwa w nauce i interpretacji metoda rozpoznawania płodności, nie wymagająca pomiaru temperatury ciała, stosowana z powodzeniem przez wszystkie kobiety, nawet bardzo aktywne zawodowo czy pracujące w trybie zmianowym. Na pierwszym miejscu postawione zostały szacunek do życia ludzkiego, a także indywidualne podejście do pacjenta.

Centrum działa od kwietnia 2018 roku. „Patrzymy na mijający rok z wielką wdzięcznością i radością: za każdą spotkaną kobietę, narzeczonych, małżeństwo; za każdy uśmiech, zadowolenie użytkowników Modelu Creighton; za poprawę stanu zdrowia tych, których otaczamy troską.

Naprotechnologia powstała w odezwie na encyklikę św. Pawła VI. Jej twórcą jest amerykański lekarz profesor Thomas Hilgers, który otrzymał od św. Jana Pawła II błogosławieństwo oraz wieloletnie wsparcie finansowe dla rozwijania i rozpropagowania swojego dzieła.

[za: eKai.pl]

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag