Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Eksperymenty medyczne w Afryce a „filantrokapitalizm” Bila Gatesa

Anthony Fauci naczelny dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych należącego do Narodowych Instytutów Zdrowia w USA ogłosił, że odchodzi na emeryturę. Znane jest jego stronnicze stanowisko w sprawie pandemii COVID-19, przyczyn jej powstania i współpracy z Chinami, ale obecnie należy się także przyjrzeć jego działalności w Afryce, gdzie przez 40 lat eksperymentował na Afrykańczykach w celu opracowania szczepionek przeznaczonych do leczenia wszystkiego: Eboli, Zika, grypy, raka, zwłaszcza HIV, a ostatnio COVID-19.

Pomimo upływu wielu lat, wydatkowania miliardów dolarów, przeprowadzenia tysięcy badań klinicznych i setkach, a może nawet tysiącach afrykańskich ofiar tych badań, dr Fauci i jego partner biznesowy Bill Gates nie są w stanie pokazać wielu sukcesów swojej pracy. Natomiast coraz częściej pojawiają się głosy zarzucające im wykorzystywanie Afrykańczyków jako króliki doświadczalne do testowania słabo przebadanych leków czy szczepionek, które nie są skuteczne, a często wyrządzają wielkie szkody. Jednak eksperymenty te, przeprowadzane na masową skalę na nieświadomych ofiarach, przynoszą olbrzymie zyski finansowe.

Faktem jest, że pomimo wielu dramatycznych zapowiedzi i przeprowadzonych badań klinicznych do tej pory nie ma szczepionki na HIV. Badacze – Jeremy Loffredo i Michelle Greenstein – twierdzą, że Fundacja Gatesa wydaje się postrzegać światowe Południe zarówno jako wysypisko różnych preparatów farmakologicznych, uważanych za zbyt niebezpieczne dla zachodniego świata, jak i poligon doświadczalny dla tych leków, które nie zostały jeszcze przebadane i zatwierdzone jako wystarczająco bezpieczne dla wysoko rozwiniętego świata Zachodu.

Robert F. Kennedy junior w swojej nowej książce The Real Anthony Fauci twierdzi, że Bill Gates i dr Fauci tylko są ostatni z długiej listy walczących o władzę nad światem, oszustów i konkwistadorów, którzy są przekonani, że wiedzą, co jest najlepsze dla Afrykańczyków.

Kennedy prezentuje pogląd, że magiczne szczepionki są rozwiązaniem usilnie zalecanym przez Bila Gatesa na wszelkie bolączki: ubóstwo, głód, suszę i choroby. Absurd stosowania drogich zastrzyków jako lekarstwa na ubóstwo czy maści na niedożywienie lub niedostatek wody pitnej jest całkowicie oczywisty, gdy weźmie się pod uwagę, że trzy miliardy ludzi żyją za mniej niż dwa dolary dziennie. Osiemset czterdzieści milionów ludzi nie ma dosyć pożywienia, miliardowi ludzi brakuje czystej wody lub dostępu do kanalizacji. Miliard to analfabeci – ok. jedna czwarta dzieci w biednych regionach nie kończy szkoły podstawowej.

Bill Gates opisuje swoje wysiłki jako filantrokapitalizm. Termin ten po raz pierwszy zaproponowała fundacja Johna D. Rockefellera, kiedy próbował wygładzić swój wizerunek po tym, gdy Standard Oil znalazł się pod kontrolą federalną i został rozbity za naruszenie ustawy antymonopolowej Shermana.

Kennedy tak opisuje funkcjonowanie filantrokapitalizmu: w latach 1994 - 2020 Bill i Melinda Gates przekazali 36 miliardów dolarów w akcjach Microsoftu do swojej własnej fundacji. W tym samym czasie Gates stworzył strukturę o nazwie Bill and Melinda Gates Investments, która inwestuje głównie w prowadzące działalność globalną międzynarodowe firmy spożywcze, rolne, farmaceutyczne, energetyczne, telekomunikacyjne i technologiczne.

W latach 2000 - 2022 majątek Gatesa wzrósł z 63 do 133 miliardów dolarów. Podczas blokady COVID-19 w 2020 roku wzbogacił się o kolejne 23 miliardy dolarów.

Gates posiada udziały w firmach farmaceutycznych, takich jak Merck, GSK, Eli Lilly, Pfizer, Novartis i Sanofi, a także poważne udziały w Gilead, Biogen, Astra-Zeneca, Moderna, Novavax i Inovio.

Wiele z tych firm dorobiło się dzięki współpracy z dr. Fauci za produkowanie leków eksperymentalnie stosowanych w Afryce, które przyniosły Gatesowi ogromne korzyści finansowe.

Obecnie, pomimo deklarowanej działalności filantropijnej, Bill Gates jest drugim co do wielkości fundatorem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), ustępując jedynie Niemcom. WHO natomiast dąży do uzyskania władzy ponad kompetencjami suwerennych państw do narzucania pandemii i lockdownów oraz zmuszania ludzi do kolejnych szczepień.

Więcej nt. działalności WHO – globalny traktat pandemiczny TUTAJ

Więcej informacji nt. finansowanego przez Bila Gatesa globalnego programu promowania aborcji pod pretekstem praw człowieka TUTAJ

 

Źródło: C-Fam, opracowanie własne – 25 sierpnia 2022 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag