Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Przemysł aborcyjny – handlujący organami abortowanych dzieci – popiera swoją kandydatkę na prokuratora okręgowego w stanie Arizona

Kandydująca z ramienia Partii Demokratycznej na prokuratora okręgowego hrabstwa Maricopa (Arizona), Julie Gunnigle, ma wiele powiązań z biznesem aborcyjnym oraz poparcie multimiliardera George'a Sorosa. Kandydując na prokuratora okręgowego zapowiedziała już, że – o ile otrzyma tę nominację – ​​nie będzie ścigać aborcjonistów, którzy łamią zakaz aborcji powyżej 15. tygodnia ciąży obowiązujący w stanie Arizona.

Ponadto okazuje się, że współpracuje ona z ośrodkami aborcyjnymi, które zostały przyłapane na sprzedaży organów pobieranych od abortowanych dzieci.

Washington Free Beacon w tym tygodniu przeprowadził dochodzenie, które ujawniło powiązania pomiędzy kandydatką Demokratów w Arizonie na prokuratora okręgowego a nieetycznymi i nielegalnymi praktykami aborcyjnymi na terenie tego stanu. Popierający tę kandydaturę Camelback Family Planning w Phoenix, został oskarżony, że placówka ta sprzedawała narządy abortowanych dzieci. Ponadto instruowała kobiety, jak dokonać – nielegalnej w tym stanie – aborcji w ramach selekcji płci i fałszywie instruowała pacjentki.

Ośrodek aborcyjny Camelback Family Planning z Phoenix był głównym sponsorem kampanii pani Gunningle w 2020 roku.

Kilka lat temu ośrodek ten został przyłapany na procederze pobierania organów od abortowanych dzieci: wątrób i grasic, które w latach 2010-2015 miały być oferowane i sprzedawane firmie StemExpress po 1200 dolarów za sztukę, jak ustaliło dochodzenie przeprowadzone w 2016 roku przez US House Energy and Commerce Committee.

Camelback Family Planning również fałszywie informuje pacjentki na temat rozwoju ich nienarodzonego dziecka. W sierpniowym wywiadzie dla Los Angeles Times pielęgniarka z Camelback stwierdziła, że ​​ciężarnym matkom mówi, że ich nienarodzone dzieci to tylko grudka komórek, chociaż placówka ta dokonuje aborcji do 24 tygodnia ciąży. Nowoczesna opieka medyczna nad wcześniakami pozwala już na uratowanie dzieci urodzonych w 24 tygodniu ciąży.

Kolejne centrum aborcyjne, które udzieliło poparcia pani Gunnigle to Desert Star Family Planning w Phoenix. Ta placówka także handlowała organami abortowanych dzieci, co zostało udokumentowane na nagraniu filmowym przez dziennikarza śledczego Davida Daleidena z Centrum Postępu Medycznego.

Washington Free Beacon przekazał informację, że pani Gunningle w ciągu ostatniego roku osobiście pomagała w zbieraniu funduszy na ośrodek aborcyjny Desert Star Family Planning.

Według Secular Pro-Life w 2020 roku ta placówka aborcyjna otrzymała 43 117 dolarów w ramach programu finansowego wsparcia dla małych firm zagrożonych z powodu pandemii COVID-19.

Przemysł aborcyjny w USA usilnie stara się o zachowanie odpowiednich wpływów w prokuraturze wszystkich szczebli. W efekcie w Stanach Zjednoczonych proaborcyjni, demokratyczni prokuratorzy okręgowi i generalni z powodu swoich proaborcyjnych poglądów i powiązań politycznych odmawiają egzekwowania praw, chociaż przysięgali, ze będą ich przestrzegać.

Źródło: Life News, opracowanie własne – 16 września 2022 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag