Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Disney i NBC łączą siły, aby propagować filmy promujące aborcję

Walt Disney World, firma założona, aby nieść radość i rozrywkę dzieciom, teraz otwarcie wspiera zabijanie dzieci w okresie prenatalnym poprzez dokonywanie aborcji. Townhall przekazał informację, że Disney, NBC Universal, Google i inne firmy nawiązały współpracę z University of Southern California Annenberg Inclusion Initiative (AII) w celu zachęty dla studentów do tworzenia filmików promujących aborcję.

W sierpniu AII uruchomiła nowy grant w wysokości 25 000 USD, którego celem jest pomóc studentom w tworzeniu filmów krótkometrażowych, koncentrujących się na zdrowiu reprodukcyjnym i przesłaniu politycznym. Według Townhall, Reproductive Rights Accelerator Program oczekuje, że powstaną filmy, które przekonają widzów, że aborcja może ułatwić komuś życie.

Stacy Smith, założycielka AII, oświadczyła, że ​​obalenie starego orzeczenia Sądu Najwyższego USA ws. Roe przeciwko Wade skłoniło ich do utworzenia nowego programu grantowego. – W sytuacji ograniczania praw reprodukcyjnych konieczne jest nie tylko znalezienie rozwiązań prawnych w celu ochrony zmarginalizowanych społeczności, ale także edukowanie i informowanie odbiorców w tym zakresie – powiedziała Smith w swoim oświadczeniu.

- Rozrywka ma wyjątkową zdolność docierania do widzów i zapewnienia tego typu edukacji. Naszym celem jest wyjaśnienie, jak wiele jest możliwości wykorzystania różnych historyjek jako narzędzia do poszerzenia zakresu dysputy społecznej i stworzenia istotnej podstawy do zmiany polityki – dodała.

Uczelnia twierdzi, że stypendium proaborcyjne ma wsparcie aktorek Meryl Streep, Kerry Washington i Evy Longorii oraz Planned Parenthood. Warta miliardy dolarów sieć aborcyjna zatrudnia także pracowników wyłącznie do promowania aborcji w przemyśle rozrywkowym. Disney i wiele innych firm tego przemysłu coraz bardziej otwarcie popierają zabijanie poczętych dzieci podczas aborcji.

W czerwcu, po decyzji Sądu Najwyższy USA odrzucającej stare orzeczenie ws. Roe, Walt Disney World ogłosił, że zacznie zwracać koszty podróży swoich pracownic w celu przerwania ciąży w tych stanach, gdzie jest to dozwolone. Netflix, Warner Bros. Discovery, Amazon oraz SAG-AFTRA płacą swoim pracownicom również za aborcję.

Tymczasem nowe badanie przeprowadzone w USA przez Towarzystwo Zarządzania Zasobami Ludzkimi wykazało, że wiele firm ogranicza świadczenia z tytułu urlopu macierzyńskiego – w tym Hulu, spółka podległa Disneya – należnego rodzicom, którzy decydują się na urodzenie swoich dzieci lub podejmują rolę rodziców zastępczych czy dokonują adopcji.

 

Źródło: Life News, opracowanie własne – 16 września 2022 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag