Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Planned Parenthood w USA co 82 sekundy zabijało jedno dziecko w łonie matki –wreszcie opublikowano raport za 2020 rok

Aborcyjny gigant w USA – Planned Parenthood – po długim oczekiwaniu wreszcie opublikował swój raport za 2020 rok. W USA podawanie tego typu danych biznesowych do publicznej wiadomości jest obowiązkowe. Okazało się, że został pobity kolejny niechlubny rekord – podczas aborcji zabito prawie 30 000 więcej poczętych dzieci w porównaniu z rokiem 2019. Planned Parenthood reklamuje się jako organizacja oferująca usługi zdrowotne dla kobiet, ale dane wskazują, że to tylko potężny biznes aborcyjny.

Zgodnie z rocznym raportem w 2020 roku uśmiercił 383,460 dzieci w okresie prenatalnym – najwięcej w swojej historii. Dla porównania w 2019 roku w placówkach Planned Parenthood zgięło 354 871poczętych dzieci. Oznacza to, że każdego dnia dokonywano 1050 aborcji, czyli jedno poczęte dziecko ginęło podczas aborcji co 82 sekundy.

Biznes aborcyjny, który posiada status organizacji non-profit, zarobił w 2020 roku więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej. Raport wykazuje, że osiągnięto 1,714,4 miliarda dolarów dochodu! Dodatkowo uzyskał dofinansowania wysokości 633,4 miliona dolarów z kieszeni amerykańskich podatników. W tym samym czasie, gdy liczba aborcji, a co za tym idzie zyski Planned Parenthood mocno wzrosły, w całych stanach Zjednoczonych liczba aborcji wzrosła zaledwie o 2%. Dane pokazują, że Planned Parenthood z każdym rokiem mocniej przejmuje biznes aborcyjny, zabijając coraz większy procent dzieci.

Popierający aborcję Instytut Guttmachera szacuje ogólną liczbę aborcji w USA w 2020 roku na 930 160 aborcji, co oznacza, że Planned Parenthood jest odpowiedzialny za śmieć 41% wszystkich dzieci w wieku prenatalnym, które zostały pozbawione życia na skutek aborcji.

Nowy raport roczny Planned Parenthood wykazuje również, że organizacja ta coraz bardziej ogranicza świadczenia usług rzeczywiście służących opiece zdrowotnej dla kobiet. W raporcie podano, że w 2020 roku placówki Planned Parenthood odwiedziło 2,16 mln pacjentek. Łącznie udzielono ponad 8,6 mln usług, co oznacza spadek o 240 000 klientek, czyli o 10% w porównaniu z danymi z 2019 roku. W tym samym czasie liczba aborcji wzrosła o 8%. Opublikowane dane jasno pokazują, że mniej było zabiegów kolposkopii (badania oceniającego stan szyjki macicy), mniej testów na obecność wirusa HIV, mniej badań cytologicznych i wykrywających obecność wirusa brodawczaka ludzkiego, mniej szczepień, mniej badań piersi i mniej badań ogólnych niż rok wcześniej. Ponadto w porównaniu do 383 000 dzieci zabitych w czasie aborcji tylko 8 775 kobiet otoczono opieką prenatalną. Oznacza to, że w placówkach Planned Parenthood zabito 43 dzieci w łonach matek na każde dziecko, które uzyskało opiekę okołoporodową.

 

Źródło: Life News – 9 września 2022 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag