Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

„Prezydentura Joe Bidena jest najbardziej bezbożna w historii USA” – stwierdził pastor Kościoła Baptystycznego z Teksasu

Dr Robert Jeffress, pastor Kościoła Baptystycznego w Dallas w stanie Teksas w USA, podczas kazania i w opublikowanym spocie podkreślił niesłychanie destrukcyjne i krańcowe popieranie zabijania nienarodzonych dzieci w łonach matek przez prezydenta Bidena i jego Administrację. Podczas kazania w niedzielę 5 grudnia pastor Jeffress podkreślił, że prezydent Biden ogranicza wolność religijną Amerykanów i za wszelką cenę usiłuje zakazać wprowadzenia jakiejkolwiek ochrony nienarodzonych dzieci przed aborcją.

- Administracja Bidena jest bezbożna! –zaznaczył. Nawiązując do publicznych deklaracji Bidena, że jest katolikiem i regularnie odmawia różaniec, stwierdził: – Nie obchodzi mnie, ile paciorków różańca pocierają te bezbożne dłonie. To jest najbardziej bezbożna Administracja prezydencka, jaką mieliśmy w historii naszego kraju!

Chociaż Biden publicznie deklaruje, że jest dobrym katolikiem, jednocześnie aktywnie realizuje najbardziej radykalny program proaborcyjny ze wszystkich prezydentów w historii USA. Chce pozbyć się wszystkich zastrzeżeń w budżecie, zakazujących finansowania aborcji w kraju i za granicą, aby zmusić amerykańskich podatników do płacenia za zabijanie nienarodzonych dzieci. Z olbrzymim zaangażowaniem popiera też projekt ustawy legalizującej totalną aborcję z jakiejkolwiek przyczyny aż do urodzenia pod nazwą ochrony zdrowia kobiet, która zniosłaby klauzulę sumienia i wprowadziła zakaz jakiejkolwiek działalności pro-life.

Pastor Jeffress zwrócił uwagę na wypowiedź Bidena w dniu pierwszej rozprawy Sądu Najwyższego przeciwko stanowi Missisipi, który zakazał aborcji pow. 15 tygodnia ciąży. Biden jednoznacznie stwierdził, że jest za utrzymaniem precedensu sądowego Roe przeciwko Wade z 1973 roku, który w praktyce zalegalizował aborcję w USA i spowodował śmierć 63 milionów amerykańskich dzieci w łonach natek. Można to nawet odczytać jako wywieranie presji na Sąd Najwyższy.

Kilkakrotnie też kategorycznie żądał zawieszenia ustawy O biciu serca w Teksasie, ale pomimo nacisków i kolejnych zaskarżeń do sądu, SN już po raz trzeci odmówił zablokowania tego prawa przed rozpatrzeniem sprawy.

- Ludzie z jego administracji stają przed Sądem Najwyższym i argumentują, dlaczego kobieta powinna mieć pełne prawo do zabicia swojego nienarodzonego dziecka, do zamordowania go! – podkreśla pastor Jeffress. I dodaje: - To jest chore, chore, absolutnie chore i kompletnie niemoralne!

Pastor zaznaczył, że administracja Bidena również systematycznie pomija prawa Amerykanów do swobodnego wyznawania swojej wiary. – Oni śledzą grupy ewangelizacyjne, które głoszą naukę Jezusa Chrystusa i starają się pozbawić je głosu – dodał. Ostrzegł też, że chrześcijanie powinni być przygotowali się na prześladowania, bo do tego to prowadzi.

- Oni będą szykanować każdego, kto głosi Ewangelię, niezależnie do którego chrześcijańskiego kościoła należy. My jednak się nie poddamy, ale musimy liczyć się z tym, że jeśli administracji Bidena się to nie spodoba, wezmą się za nas.

Niedawno administracja Bidena doprowadziła do wycofania pozwu w obronie pielęgniarki z Vermont, która została zmuszona do uczestnictwa w aborcji, co było ewidentnym naruszeniem prawa. Ponadto w listopadzie ujawniono wewnętrzną notatkę Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA, co pokazało, że ​​administracja Bidena planuje ograniczyć uprawnienia urzędu federalnego, którego zadaniem jest egzekwowanie wolności religijnej. , co narusza prawo gwarantowane przez Konstytucję USA.

Podobne uwagi zgłosił metropolita Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Hilarion, po wizycie prezydenta Bidena na Watykanie.

Więcej informacji TUTAJ

 

Źródło; Baptist News Global / Life News, opracowanie własne – 8 grudnia 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag