Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Wiele kobiet umiera na sepsę po tzw. bezpiecznym przerwaniu ciąży, zwłaszcza po pigułce aborcyjnej i ... cisza!

Te informacje podawaliśmy już rok temu, gdyż wydawały nam się niezwykle bulwersujące i ważne. W mediach głównego nurtu były ewidentnie pomijane. 11 kwietnia 2020 roku w Blackpool w Wielkiej Brytanii po farmakologicznym przerwaniu ciąży zmarła na sepsę 31- letnia Sarah Dunn. Osierociła pięcioro dzieci. Przeprowadzone formalne śledztwo i sekcja zwłok wykazały, że przyczyną śmierci był wstrząs septyczny wywołany przez paciorkowce. grupy A po dokonanej aborcji.

Dunn przyjęła pigułkę aborcyjną i środki skurczowe w siódmym tygodniu ciąży. Tydzień później dostała silnego krwotoku z dróg rodnych, nudności i odczuwała silny ból. Osiem dni po aborcji poszła do swojego lekarza pierwszego kontaktu, ale on nie stwierdził infekcji, pomimo wyraźnych objawów. Jej stan stopniowo się pogarszał, 10 kwietnia trafiła do Victoria Hospital w Blackpool, gdzie stwierdzono wstrząs septyczny, a następnie niewydolność wielonarządową. Zmarła na oddziale intensywnej terapii, chociaż lekarze robili wszystko, aby ją uratować.

British Pregnancy Advisory Service (BPAS) to największa w Wielkiej Brytanii sieć usług aborcyjnych. Na swojej stronie internetowej podaje, że w 2% przypadków nie dochodzi do pełnego wydalenia (jak piszą) produktu poczęcia, a to prowadzi do zakażeń.

Zalegalizowanie w Wielkiej Brytanii pigułki aborcyjnej pod pretekstem pandemii i to tylko w ramach teleporady, bez badania lekarskiego, powoduje bardzo wiele poważnych powikłań, włącznie z przypadkami śmierci kobiet.

Deputowana baronessa Philippa Stroud, która podejmuje działania w obronie kobiet w Brytyjskim Parlamencie, oświadczyła: Trudno jest cytować dane na temat poważnych powikłań po aborcji farmakologicznej z powodu braku dostępu do danych, ale nasz wniosek spowodował odtajnienie tych informacji, które ujawniły takie przypadki jak:posocznicę, krwotoki z narządów rodnych, zatorowość żylną, niewydolność nerek, urazy narządów miednicy i inne.

Historie kobiet cierpiących po aborcji, nawet umierających z tego powodu, nie mogą się przebić do mediów, gdyż zakłócałyby powszechną propagandę, wmawiającą, że każda aborcja jest dobra i całkowicie bezpieczna, a nawet ratuje życie kobiet – wystarczy, że jest legalna. Takie ideologiczne przekonanie jest dla młodych kobiet bardzo niebezpieczne.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Młode dziewczyny, które krzyczą na polskich ulicach Ani jednej więcej robią wrażenie, że całkowicie uwierzyły, że przyczyną śmierci pani Izy jest polskie, konstytucyjne prawo chroniące życie, co jest dużą manipulacją. Jednak zupełnie nie zdają sobie sprawy z poważnego zagrożenia, jakim dla nich samych jest aborcja. Zakaz zabijania dziecka w łonie matki traktują, jak zamach ideologiczny na swoją wolność i bezpieczeństwo. Faktów nie chcą przyjąć do wiadomości.

Tragicznym przykładem skutków takiej postawy jest śmierć 11 kwietnia br. 23-letniej Argentynki Maríi del Valle González López. Była osobą znaną, związana z lewicową organizacją młodzieżową, która po ostrej batalii wywalczyła prawo do aborcji dla takich kobiet, jak ona. Była głęboko przekonana, że aborcja jest całkowicie bezpieczna. Wmówiono jej to! O to walczyła!

Zaszła w przypadkową ciążę, więc zgłosiła się do szpitala i zażądała aborcji farmakologicznej. Zgodnie z prawem dostała, to czego pragnęła. Przyjęła pigułkę aborcyjną i środki skurczowe u siebie w domu, ale na skutek bardzo silnych bólów brzucha trafiła do szpitala w Perrupato. Tam stwierdzono ogólny szok septyczny – wysoki stopień posocznicy. Robiono wszystko, aby ją uratować. Zmarła w niedzielę 11 kwietnia br.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Udostępnij tę informację

Źródło: Right To Life UK, opracowanie własne – 7 listopada 2021 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag