Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Tysiące Różańców i naręcza róż w intencji nawrócenia skrajnie proaborcyjnej Nancy Pelosi - marszałka Izby Reprezentantów USA

Amerykanie wysyłają tysiące róż do Nancy Pelosi, marszałka Izby Reprezentantów, oraz deklarują modlitwę i post w intencji jej nawrócenia. Te róże, które są symbole życia, mają jej uświadomić, że aborcja oznacza śmierć milionów dzieci w wieku prenatalnym. Instytut Benedykta XVI w USA zainicjował akcję Róża i Różaniec dla Nancy. Odzew jest olbrzymi, przekraczający wszelkie oczekiwania. Uczestniczą w nim głównie amerykańscy katolicy. W ciągu pierwszej doby swój udział w akcji zgłosiło 3550 osób, deklarując swoją modlitwę, post oraz ofiarowanie czerwonej róży.

Maggie Gallagher, dyrektorka Instytutu Benedykta XVI, oświadczyła: – Do naszej akcji dołączają co godzinę dosłownie setki ludzi!

Arcybiskup San Francisco, Salvatore Cordileone, (okręgu, który reprezentuje Pelosi w Kongresie) wezwał katolików oraz innych ludzi dobrej woli, aby właśnie przyłączyli się do tej kampanii, gdy zaledwie kilka dni wcześniej z inicjatywy Demokratów, przy wielkim zaangażowaniu Pelosi, Izba Reprezentantów przyjęła totalnie aborcyjną ustawę O ochronie zdrowia kobiet. Jeżeli ustawa ta zostałaby zaakceptowana przez Senat USA, aborcja na życzenie jako realizacja prawa kobiety i opieki zdrowotnej oraz całkowite zablokowanie jakiejkolwiek aktywności pro-life, stanie się dramatyczną rzeczywistością.

Więcej informacji na temat propozycji totalnie aborcyjnej ustawy O ochronie zdrowia kobiet TUTAJ

Pomimo swojego wieku Nancy Pelosi jest bardzo aktywna – ma obecnie 82 lata (ur. 26 marca 1940 r.) i zadziwiającą kondycją. Oficjalnie deklaruje, że jest katoliczką i uważa, że ma prawo przystępować do Komunii Świętej. Zdecydowanie i konsekwentnie popiera aborcję bez żadnych ograniczeń, co nieustannie dzieje się podczas jej pracy w Kongresie USA. Od lat należy do elity Partii Demokratycznej i publicznie twierdzi, że bezwarunkowe prawo kobiet do aborcji jest oczywiste i bezdyskusyjne oraz wszelkimi siłami i bardzo bezwzględnie dąży do osiągnięcia tego celu.

Przykładowo: podczas ubiegłorocznego Marszu dla Życia kazała aresztować liderów, którzy pokojowo modlili się klęcząc na podłodze w jej biurze poselskim, prosząc o przyjęcie ustawy zakazującej zabijanie dzieci żywo narodzonych podczas procedury aborcyjnej. Odmówiła i doprowadziła do wyprowadzenia w kajdankach tych kilku bezbronnych ludzi, w tym starsze kobiety. To tylko jedno z licznych jest bezkompromisowych zachowań.

Pierwsza partia róż została dostarczona już w południe w piątek – pierwszy dzień postu tuż przed świętem patronalnym św. Teresy z Lisieux (3 października), której jednym z atrybutów jest właśnie pęk róż.

Maggie Gallagher powiedziała, że przed rozpoczęciem akcji zamówili w hurtowni 1000 róż, zakładając, że co najmniej 500 osób zgłosi swój udział. – Ale – dodała – spontaniczne zaangażowanie ludzi całkowicie rozsadziło rynek kwiatów w San Francisco. Nie byliśmy w stanie od razu otrzymać zakupionych 3500 róż, aby je wysłać tego samego dnia. Ale dostarczymy je jutro! – oświadczyła podczas wywiadu dla mediów. – Każda róża to symbol Modlitwy Różańcowej i postu kolejnej osoby w intencji nawrócenia Nancy Pelosi, a także w intencji ochrony poczętych dzieci i ich matek – dodała.

Abp Cordileone napisał na Twitterze: - Wspaniale! Każda z tych 1000 róż reprezentuje jednego katolika, który przez cały październik będzie odmawiać Różaniec i pościć w kolejne piątki za Marszałka Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Niechaj Matka Najświętsza dotknie Jej serce.

Gallagher podkreśliła, że jeszcze ​​nigdy nie doświadczyła tak szerokiej i przytłaczającej reakcji ludzi. – To całkowicie naturalna odpowiedź wielu osób na wezwanie abp. Cordileone – powiedziała. – Wcześniej próbowaliśmy zrobić promocję tej kampanii poprzez internetowe media masowe, ale jak dotąd Facebook cenzuruje każdą wersję naszej akcji reklamowej, gdy prosimy ludzi o modlitwę i post w intencji Nancy Pelosi. Ludzie jednak i tak przekazują sobie informacje i przyłączają się do akcji.

 

Gallagher podała, że ks. Moises Agudo, proboszcz kościołów misyjnych (zorganizowanych przez św. Juniperro Serra, założyciela San Francisco) razem ze swoimi parafianami odmówił Różaniec przed biurem poselskim Nancy Pelosi podczas dostarczenia róż.

- Wspólnota latynoska archidiecezji, a zwłaszcza moi parafianie z dystryktu misyjnego, chcą odmawiać Różaniec w intencji nawrócenia Nancy prosząc, aby Maryja Dziewica dotknęła jej serca i zaczęła doceniać życie dzieci w łonach ich matek oraz ubogich na ulicy – powiedział ks. Agudo, który jest również duszpasterzem ds. Latynosów w archidiecezji San Francisco.

Róża jest również symbolem Matki Bożej.

 

Źródło: Life News, opracowanie własne – 1 października 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag