Tym razem kosztem Harrego i Megan – programowa depopulacja – wszystko, aby tylko nie rodziły się dzieci!

Brytyjska organizacja pozarządowa Population Matters przyznała nagrodę Harremu i Megan w uznaniu za deklarację, którą wygłosili w wywiadzie dla Vogue’a, że po urodzeniu córki (drugiego dziecka) nie zamierzają mieć więcej dzieci. Ta promująca kontrolę populacji organizacja wskazuje społeczeństwu małżeństwo Harrego i Megan jako chwalebny wzór do naśladowania za ich oświeconą decyzję o ograniczeniu wielkości rodziny, co ma mieć olbrzymie znaczenie dla ograniczenia negatywnego wpływu ludzi na środowisko naturalne. Oczywiście wybrano członków brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy swoim niekonwencjonalnym zachowaniem nieustannie zwracają uwagę światowej opinii publicznej i widać, jak bardzo im zależy na obecności w mediach.

Oczywiście, zadbano o odpowiednie nagłośnienie tej nagrody, którą społeczeństwo powinno potraktować jako wyjątkowo prestiżową. Załączono także wypłatę 500 funtów. Jest to suma śmieszna dla osób tak majętnych jako członkowie rodziny królewskiej, więc ogłoszono, że jest ona przeznaczona na cel charytatywny, który mogą wskazać nagrodzeni. Trzeba przyznać, że jest to świetny chwyt propagandowy.

Organizacja Population Matters programowo opowiada się za ostrą kontrolą liczby ludności na świecie, jak twierdzi w celu ochrony Ziemi i natury. Na ich stronie internetowej jest umieszczone następujące oświadczenie: Naszą wizją jest przyszłość, w której nasza populacja będzie współistniała w harmonii z naturą i rozwijała się na zdrowej planecie, z korzyścią dla wszystkich.

W ich oświadczeniu napisano także:

Posiadanie mniej licznej rodziny zmniejsza nasz negatywny wpływ na Ziemię i zapewnia większą szansę wszystkim naszym dzieciom, ich dzieciom i przyszłym pokoleniom na rozkwit na zdrowej planecie. Pochwalamy księcia i księżną za podjęcie tej oświeconej decyzji i za potwierdzenie, że mniejsza rodzina to także szczęśliwa rodzina.

Oficjalnym patronem Population Matters jest Sir David Attenborough, który deklaruje, że: wszystkie nasze problemy środowiskowe stają się łatwiejsze do rozwiązania przy mniejszej liczbie ludzi i trudniejsze - a ostatecznie niemożliwe - do rozwiązania przy coraz większej ich liczbie.

Harry i Megan nie ujawnili dotychczas swojego stanowiska na temat aborcji, biorąc jednak pod uwagę wiele wypowiedzi Megan na tematy społeczne, poparcie w tej sprawie, raczej nikogo by nie zaskoczyło. W 2018 roku jeden z polityków w Irlandii napisał na Twitterze, że Markle była zadowolona, że Irlandia zalegalizowała aborcję. Jednak ten tweet został później usunięty, prawdopodobnie po interwencji służb medialnych korony brytyjskiej, która nie zabiera głosu w tej sprawie. Tak czy inaczej ich deklaracja oznacza życie ze zniszczoną płodnością, co jest zdecydowanie nieekologiczne dla zdrowia kobiety.

Warto także przypomnieć, że kilka lat temu również do księcia Williama i Kate publicznie apelowano, aby ograniczyli liczbę dzieci, najwyżej do dwóch. Jak wiadomo, pomimo tych apeli, urodził się jeszcze książę Louis – ich trzecie dziecko. Przy okazji pierwszej ciąży księżnej Kate, która budziła wielkie zainteresowanie i emocje, zwłaszcza u Brytyjczyków, jej poczęte dziecko we wszystkich artykułach nazywano DZIECKIEM! Nikt nie odważył się nazwać je embrionem czy płodem. Królewskie dziecko było od początku ludzkim dzieckiem!

Obecnie antynatalistyczna propaganda coraz bardziej się nasila. Argumenty są mocno naciągane, a prawda często niewygodna i pomijana. Pomimo starzenia się społeczeństw i zdecydowanie zbyt niskiego wskaźnika dzietności, który w wielu krajach tzw. świata zachodniego nie pokrywa reprodukcji prostej, z nową siłą jest promowana anty ludnościowa propaganda. Pojawiają się też drastyczne wypowiedzi i stwierdzenia (np. Billa Gatesa), że konieczne jest ograniczenie liczby ludności do tzw. złotego miliarda. Oznacza to, że tylko jedna osoba na siedem ma szansę na przeżycie, co jest mocno szokujące (!). Wszystko zostało umiejętnie opakowane w propagandę proekologiczną i ratowanie planety Ziemi.

Więcej informacji na temat redukowania liczby dzieci w celu ratowania Ziemi przed zmianami klimatycznymi TUTAJ

 

Life News, TVP INFO, opracowanie własne – 13 lipca 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.