Przymusowa edukacja seksualna dzieci to tworzenie rynku dla przemysłu aborcyjnego

Na początku lipca br. podczas wywiadu dla Christianity Daily była wolontariuszka Planned Parenthood, Monica Cline, która wcześniej zgodnie z wytycznymi tej organizacji nauczała edukacji seksualnej, wyraziła swoje mocne poparcie dla decyzji Sądu Najwyższego w stanie Iowa, który zdecydował o wstrzymaniu finansowania programów edukacji seksualnej dla dzieci, o ile nie zostanie usunięta z nich propaganda aborcyjna.

Christianity Daily poinformował, że Cline przestała współpracować z Planned Parenthood kilka lat temu. Powodem było poczucie zniesmaczenia promocją nieetycznych zachowań i praktyk. Obecnie za swoją misję uważa pomaganie rodzicom i innym osobom, aby zrozumiały, w jaki sposób biznes aborcyjny zachęca małe dzieci do podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych, które mogą doprowadzić do aborcji i rzeczywistości często się tak dzieje.

W rozmowie z tygodnikiem EWTN Pro-Life Cline powiedziała, że Sąd Najwyższy stanu Iowa podjął słuszną decyzję o utrzymaniu w mocy prawa stanowego z 2019 roku, które wyklucza podmioty dokonujące aborcji z finansowanych przez podatników dotacji na prowadzenie edukacji seksualnej.

W czerwcu sędziowie Sądu Najwyższego stanu Iowa (w proporcji głosów 6:1) orzekli na korzyść obowiązującej ustawy. Cline zaznaczyła, że materiały do ​​edukacji seksualnej propagowane przez sieć aborcyjną, w rzeczywistości mają na celu pobudzenie zainteresowania dzieci seksem, aby jak najszybciej stały się aktywne seksualnie. Stwierdziła też, że programy te są narzędziem marketingowym, które prowadzi do aborcji.

Dodała także, że w stanie Iowa programy te dotychczas przynosiły bardzo niewielkie pozytywne rezultaty lub całkowity brak efektów, a z czasem przeważały skutki negatywne. .

Zaznaczyła, że w czasach, gdy pracowała dla sieci aborcyjnej, ich materiały do edukacji seksualnej w ogóle nie promowały abstynencji. Natomiast Planned Parenthood traktował abstynencję jako śmieszność. W ramach przygotowania do roli seksedukatorki uczono ją, że rodzice stanowią barierę w jej misji i należy ich trzymać jak najdalej od tych tematów.

The Gazette poinformowała, że organizacje partnerskie Planned Parenthood w stanie Iowa w 2019 roku otrzymały około 265 000 dolarów w postaci finansowanych przez podatników stypendiów na prowadzenie edukacji seksualnej, a w roku 2020 około 182 000 dolarów. Cline osobiście prowadziła zajęcia edukacji seksualnej w ramach takiego programu w 31 szkołach i 12 organizacjach młodzieżowych na terenie całego stanu Iowa.

Według danych, opublikowanych przez prokuratora generalnego stanu Iowa, Planned Parenthood przeprowadza około 40% wszystkich aborcji w Stanach Zjednoczonych i około 95% w stanie Iowa.

Niedawno rodzice w Tacoma w stanie Waszyngton protestowali, gdy ich dzieci – uczniowie gimnazjum – otrzymali ulotkę informacyjną Planned Parenthood, która promowała seks wśród 11-latków i oferowała im możliwość dokonania aborcji bez wiedzy rodziców.

Na swojej stronie internetowej Planned Parenthood chwali się, że jest największym dostawcą edukacji seksualnej w USA, docierając każdego roku do około 1,5 miliona młodych.

Nie ma nic złego ani niezdrowego w posiadaniu dużej liczby partnerów seksualnych, na swojej stronie tłumaczy uczniom Tumbler. Broszura Planned Parenthood dla młodzieży zakażonej wirusem HIV, pt. Zdrowi, szczęśliwi i gorący, mówi młodym ludziom, że ich prawem człowieka jest nie informowanie partnera seksualnego, że jest się nosicielem wirusa HIV.

Wiele społeczności odrzuciło Planned Parenthood jako promotora edukacji seksualnej. Cała legislatura stanu Massachusetts w 2017 roku odrzuciła ustawę zalecającą wprowadzenie w szkole średniej programu edukacji seksualnej promowanego przez Planned Parenthood. Rodzice stwierdzili, że program ten uczy ich dzieci w wieku 12 lat jak uprawiać seks oralny i analny.

W ciągu ostatnich kilku lat zaniepokojeni rodzice na Florydzie, w Pensylwanii, Michigan, Kalifornii, stanie Waszyngton, Nowym Jorku, Północnej Karolinie i innych częściach USA również protestowali przeciwko zaangażowaniu Planned Parenthood w edukację ich dzieci..

Według CBS News rodzice z Północnej Karoliny stwierdzili, że program firmowany przez Planned Parenthood „Get Real” zachęca szóstoklasistów do poczucia komfortu i gotowości na seks. Petycja rodziców stwierdza, że fiszki, załączone do zajęć praktycznych do oferowanego programu. zawierają opisy prawidłowego stosowania prezerwatywy w przypadku seksu pochwowego, oralnego lub analnego.

Zalecenia na temat seksualnej edukacji dzieci opracowane przez Światową Organizację Zdrowia, która od lat blisko współpracuje z International Planned Parenthood Federation i wieloma innymi organizacjami proaborcyjnymi, są bardzo podobne. Rodzice na całym świcie, także w USA często skutecznie protestują, aby chronić swoje dzieci.

Źródło: Life News, opracowanie własne – 14 lipca 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.