Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Human Life International inicjuje Modlitwę przebłagalną za zabijanie poczętych dzieci i wykorzystywanie ich ciał do eksperymentów medycznych

Ks. Shenan Boquet, prezydent Human Life International, wezwał do podjęcia szczególnej modlitwy przebłagalnej za zabijanie poczętych dzieci i wykorzystywanie ich ciał do nieetycznych eksperymentów. Szacuje się, że każdego dnia na skutek aborcji ginie 125 tys. dzieci! Coraz częściej pojawiają się informacje o nieetyczych badaniach, do których wykorzystywane są ludzkie embriony, pochodzące od nich komórki macierzyste czy linie komórkowe. Tworzone są hybrydy ludzko- zwierzęce oraz syntetyczne embriony ludzkie. Organy abortowanych dzieci, również tych które rodzą się żywe, są sprzedawane w celu prowadzenia eksperymentów pseudonaukowych.

Zjawisko to znacznie się obecnie nasila oraz deklarowane są olbrzymie fundusze na jego dalsze wspieranie, pod hasłami praw kobiet i promocji zdrowia reprodukcyjnego.

Ks. Boquet zwraca uwagę, że jest to rzeka niewinnej krwi i skala nieprawości woła o pomstę do nieba. Poruszony tą sytuacją zwraca się do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy stoją po stronie obrony życia, aby podjęli wielką modlitwę przebłagalną i pokutę, prosząc Boga o miłosierdzie, pomoc i siły w zmaganiach z cywilizacją śmierci.

Jako dzień Modlitwy Przebłagania ks. Boquet zaproponował 31 maja, w którym Kościół katolicki obchodzi Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. - Pokornie proszę Was i całą światową rodzinę HLI o zjednoczenie się na modlitwie w Dniu Przebłagania.

Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy pełnią wierną służbę na rzecz Ewangelii Życia i łączę się z Wami w modlitwie.

Święto Nawiedzenia św. Elżbiety przez Maryję nawiązuje do spotkania dwóch matek w stanie błogosławionym, radujących się z daru nowego życia – Maryi, Matki Jezusa i św. Elżbiety, matki św. Jana Chrzciciela. Skłania ono do refleksji na temat naszej odpowiedzialności za życie poczętych dzieci i osobistego zaangażowania się w modlitwę przebłagalną za dziesiątki milionów poczętych dzieci, które są zabijane każdego roku i wykorzystywane do eksperymentów medycznych.

Prezydent HLI zadeklarował, że osobiście odprawi Mszę św. w tej intencji 31 maja br. (poniedziałek) o godzinie 10:30 czasu wschodnioamerykańskiego, czyli o godz. 16:30 w Polsce. Zadeklarował także, że modlitwa ta będzie kontynuowana każdego roku w tym samym terminie, czyli 31 maja. Włączać się w nią będą wszystkie organizacje, liderzy i wolontariusze działający w sieci Human Life International, które istnieją w 56 krajach.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się!

 

Załączamy tekst proponowanej modlitwy:

Modlitwa przebłagalna za zabijanie nienarodzonych dzieci i wykorzystywanie ich ciał do eksperymentów medycznych

Święty Boże, Święty Mocny, Święty a Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami!

Trójco Przenajświętsza, Ojcze, Synu i Duchu Święty, zmiłuj się nad nami!

Ty jesteś jedynym i niepodzielnym Dawcą Życia!

Od samego poczęcia jesteśmy stworzeni na Twój obraz i podobieństwo.

W oczach Twojego Boskiego Majestatu ludzkość jest dzisiaj obciążona olbrzymią winą za ludobójstwo dzieci w łonach matek.

Szatanowi, który jest „mordercą od początku”, nie wystarcza już niszczenie poczętego ludzkiego życia. Zadaje dodatkowe rany, skłaniając do wykorzystywania, również w celach komercyjnych, komórek macierzystych i organów zabitych poczętych dzieci, rozszerzając cywilizację śmierci do niewyobrażalnych rozmiarów.

Miłosierny Boże, którego tak bardzo obraziliśmy, pomóż nam zmienić ludzkie losy poprzez akty pokuty i przebłagania za wszystkie zbrodnie popełniane przeciwko ludzkiemu życiu.

Pomóż nam zmieniać serca i umysły oraz stanowione przez ludzi prawo, aby wszyscy szanowali, kochali i bronili życia oraz służyli ochronie godności człowieka.

Dodaj nam sił, abyśmy zakończyli tak powszechny obecnie proceder zabijania poczętych dzieci, które są torturowane, a ich ciała traktowane jak towar, wyrzucane na śmietnik i pozbawiane szacunku należnego każdej osobie ludzkiej.

Wzmocnij nas, abyśmy odważnie świadczyli o wartości i świętości każdego poczętego dziecka.

Przez ręce Maryi, Matki Bożej i za wstawiennictwem św. Elżbiety i św. Jana Chrzciciela, w jedności z niewyczerpaną mocą odkupieńczą Ofiary Jezusa Chrystusa, składam Twojemu Nieskończonemu Majestatowi ten akt przebłagania.

Przychodzę do Ciebie, Panie Boże, ze skruszonym i pokornym sercem!

Ofiarowuję Ci akty pokuty i zadośćuczynienia za te, wołające o pomstę do nieba, grzechy.

Wysłuchaj mojego pokornego błagania i zmiłuj się! Amen.

Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, i Chwała Ojcu...

Maryjo, Matko Boża, św. Elżbieto i św. Janie Chrzcicielu – módlcie się za nami.

 

Źródło: Human Life International – 27 maja 2021 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag