Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Wygrywa życie – placówka aborcyjna w Brighton w Anglii musi zostać zlikwidowana

Dyrektor ds. Komunikacji największej angielskiej organizacji obrony życia – Stowarzyszenie Ochrony Nienarodzonych Dzieci – SPUC, Michael Robinson, z radością ogłosił, ze duża placówka aborcyjna w ekskluzywnej, turystycznej miejscowości - Brighton - musi zostać zamknięta w bieżącym roku.
- W ubiegłym roku nastąpiła fala zamykania placówek aborcyjnych. Usunięcie tych młynów śmierci z naszych społeczności to fantastyczny krok naprzód, który niezwykle cieszy obrońców życia w Wielkiej Brytanii – powiedział Robinson.

Ta placówka aborcyjna, która znajduje się na południowym wybrzeżu Anglii, należy do giganta aborcyjnego British Pregnancy Advisory Service (Brytyjski Serwis Doradztwa Ciążowego) - BPAS. Według ostatnich danych w tej placówce aborcyjnej w Brighton tylko w roku 2019 zabito 3 149 nienarodzonych dzieci.

Klub Piłkarski „Brighton Hove” i Rada Miejska potwierdziły zamknięcie tej placówki, której budynek ma być wystawiony na sprzedaż za 3 000 000 funtów.

Placówka aborcyjna w Brighton została skontrolowana w 2018 roku po raporcie Care Quality Commission (Komisji Jakosci Opieki) – CQC, który ujawnił, że po wystąpieniu poważnego incydentu medycznego na skutek powikłania po aborcji, nie powiadomiono o tym CQC, co jest obowiązkiem wymaganym przez brytyjskie prawo. Stwierdzono również, że młode dziewczyny i kobiety, które zgłaszały się do tej placówki medycznej były rutynowo narażone na poważne ryzyko, ponieważ niektórzy pracownicy nie przeszli żadnego szkolenia, jaka jest ich rola wspierania młodej pacjentki w nagłych wypadkach.

Michael Robinson ze SPUC powiedział również: - Placówki aborcyjne, takie jak ta w Brighton, szkodzą kobietom i od dziesięcioleci mnóstwo dzieci. To wielka ulga, gdy wreszcie są zmuszane do likwidacji.

SPUC informuje o bezprecedensowej liczbie klinik aborcyjnych, które niedawno zamknęły swoje podwoje na terenie Wielkiej Brytanii. Na początku tego roku kolejna placówka wykonująca aborcje, którą prowadził BPAS w Streatham w Londynie musiała zamknąć swoje podwoje i nieruchomość została wystawiona na sprzedaż.

W ciągu ostatnich trzech lat zabito tam ponad 1 200 nienarodzonych dzieci w zaawansowanej ciąży – od 6 do 9 miesiąca. Ponadto w latach 2017 – 2019 w tej placówce zabito 13 114 nienarodzonych dzieci, w tym 2 235 między 13. a 19. tygodniem ciąży, a także 1 297 aborcji w 20. tygodniu ciąży lub później.

Placówka ta była centrum skandalu w latach poprzedzających jej zamknięcie po tym, jak raport CQC ujawnił poważne błędy w zakresie bezpieczeństwa i higieny, w tym nieprzeszkolony personel, problemy z zabezpieczeniami i niesprawny sprzęt medyczny.

Więcej informacji TUTAJ

Również na początku 2020 roku zamknięto pięć placówek aborcyjnych Marie Stopes ( nowa nazwa – MSI Reproductive Choices) w Birmingham i Black Country, niestety tylko na jeden miesiąc.

Więcej informacji TUTAJ

Michael Robinson ze SPUC dodał: Zamykanie placówek aborcyjnych w ciągu ubiegłego roku jest wielkim zwycięstwem ruchu obrony życia. Bardzo ważne jest, aby te placówki pozostały zamknięte, a nienarodzone dzieci i ich matki były chronione przed przemocą związaną z aborcją.

Udostępnij tę historię:

Źródło: SPUC – 31 marca 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag