Inicjatywa Chrześcijańskiego Kongresu Społecznego popierana przez Polską Federację Ruchów Obrony Życia i Rodziny na Narodowy Dzień Życia

Szanowni Państwo,

W imieniu prezesa PFROŻiR Jakuba Bałtroszewicza przekazuję informację o cennej inicjatywie Chrześcijańskiego Kongresu Społecznego. W pełni wspieramy i bardzo się cieszymy pozytywnymi inicjatywami, które nie epatują zdjęciami mogącymi budzić agresję i jeszcze bardziej polaryzować społeczeństwo.

W związku ze zbliżającymi się świętami: Narodowego Dnia Życia (24 marca) i Dnia Świętości Życia (25 marca) zapraszamy do publicznej Promocji Życia z pozytywnymi banerami TAK dla Życia. Zachęcamy do akcji szczególnie w tych dniach na ulicach w różnych miastach w Polsce w godzinach 14.30 - 16.30 (m.in: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdynia, Nowy Sącz).

Baner przygotowany przez ChKS w załączniku lub do pobrania pod linkiem: https://www.dropbox.com/sh/w2ksqbe88w4rl9u/AABXpEVeF-UPGE_70AJ8I7Wfa?dl=0

Jako, że w niedzielę przypada Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, może warto tę grafikę umieścić na stronach internetowych czy mediach społecznościowych. Tradycją też jest zakładanie w ten dzień dwóch różnych skarpetek na znak solidarności i wsparcia osób z trisomią 21.

 

Źródło: PFROŻ, KChN – 19 marca 2021 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.