Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Bolesne podsumowanie 2020 roku – główną przyczyną śmierci była aborcja – 23,2 razy częściej niż COVID-19!

W wymiarze ogólnoświatowym z powodu aborcji w 2020 roku zabito 42,6 mln nienarodzonych ludzi. Była to najczęstsza przyczyna śmierci, chociaż dane te z pewnością nie uwzględniają działania środków wczesnoporonnych oraz tzw. aborcji nielegalnych, w tym pigułki aborcyjnej wysyłanej pocztą po zamówieniu przez Internet.

Worldometer, prowadzący aktualne światowe statystyki w czasie rzeczywistym podał, że w 2020 roku na całym świecie było ponad 42,6 miliona aborcji.

Worldometer gromadzi dane od rządów i innych znanych organizacji, a następnie na bieżąco podaje te zsumowane liczby wraz z szacunkami i prognozami. Zgodnie z opublikowanymi danymi Worldometer w roku 2020 zmarło:

42,655,372 osoby z powodu aborcji,

8,7 miliona osób na raka,

5 milionów z powodu palenia papierosów,

13 milionów z powodu innych chorób (również malarii i alkoholizmu)

- w tym 1,7 miliona na AIDS,

1 830 979 osób zmarło z powodu epidemii koronawirusa

Nawet po dodaniu śmierci spowodowanej wypadkami drogowymi i samobójstwami zabijanie dzieci w okresie prenatalnym poprzez tzw. aborcję było najczęstszą przyczyną śmierci na świecie w roku 2020 r.

Łącznie w 2020 roku światowa liczba zgonów wyniosła 59,6 milionów (nie uwzględnia jednak śmierci dzieci w okresie prenatalnym).

Nienarodzone dzieci nie są uznawane za osoby ludzkie, pomimo faktów biologicznych, niezbicie pokazujących, że życie człowieka zaczyna się od poczęcia.

Liczba raportowanych aborcji jest tak wielka, że niezaprzeczalnie jest to główna przyczyna śmierci na świecie, Nawet w sytuacji pandemii aborcja jest o 23,2 razy bardziej śmiertelna niż koronawirus. Należy także zwrócić uwagę, że w roku 2019 podawana liczba aborcji wynosiła ponad 42 mln. Oznacza to, że w 2020 roku pomimo ogromnego zagrożenia spowodowanego pandemią koronawirusa i problemów z docieraniem do usług medycznych, liczba dzieci zabitych w lonach matek pozostała na podobnym poziomie.

Każde poczęte dziecko ma własne unikalne DNA, które jest inne od DNA matki. Wiadomo już jakiej jest płci, jaki będzie miało kolor oczu i włosów oraz czy będzie podobne do taty.

W większości przypadków serca nienarodzonych dzieci już biją, gdy giną one w czasie aborcji. Serce człowieka bije już od 20 dnia od poczęcia!

Udostępnij tę historię:

 

LifeNews/ Woldometer, opracowanie własne - 1 stycznia 2021 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag