Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Gra komputerowa, w której celem jest zabicie nienarodzonego dziecka serią z karabinu, elementem kampanii proaborcyjnej w Argentynie

W ramach propagandy, promującej legalizację aborcji w Argentynie, aktywistka proaborcyjna, Florencia Rumpel, stworzyła wersję kontrowersyjnej gry komputerowej Doom, którą zatytułowała „Doom Fetito”, w języku angielskim - „Little Fetus Doom”.(Mały Płód Doom).

Jest to modyfikacja słynnej gry wideo Doom z lat 90. Gracz kończy grę, osobiście strzelając ze strzelby do nienarodzonego dziecka. Gdy zabije „wroga”, czyli nienarodzone dziecko, wyświetla się komunikat: „Pokonałeś fetito (mały płód). Rozdawaj pigułkę aborcyjną potrzebującym, aby oni także mogli go pokonać!

Doom to gra komputerowa polegająca na brutalnej strzelaninie, w której gracz przyjmuje perspektywę strzelca. Była ona wydana w 1993 roku,. W oryginalnej wersji gry gracz w miarę postępów w rozgrywce napotyka i zabija różnego rodzaju potwory. Jednak w obecnej modyfikacji zamiast potworów gracz najpierw zabija kobiety pro-life, potem katolickich księży i ​​policjantów, a ostatecznie strzela i zabija nienarodzone dziecko – „szefa” gry, czyli „głównego wroga”, do którego strzela wielokrotnie. To jednak jest zdecydowanie za dużo nawet dla niektórych zwolenników aborcji.

Wydaje się, że pomysł zabijania nienarodzonych dzieci w ramach gry komputerowej nie jest nowy. Jeden z graczy napisał: - Jeżeli ludzie chcą wejść do macicy i zniszczyć płody w grze wideo, mogą sobie zagrać na ostatnim poziomie Rise of Triada. Mapa ma tam kształt kobiecego układu rozrodczego i trzeba przeszukiwać i niszczyć wszystkie „kapsuły klonujące”, aby szef (płód) nie wrócił do życia i nie zniszczył świata.

Argentyna obecnie toczy dramatyczną walkę o obronę życia Podczas gdy niektórzy promują swój aktywizm aborcyjny za pomocą gier wideo, tysiące obrońców życia wyszło na ulice w całym kraju, aby protestować przeciwko wprowadzeniu ustawy, która ma na celu zalegalizowanie aborcji na żądanie. Jest to już dziewiąta próba legalizacji aborcji w Argentynie. Wszystkie poprzednie upadły na skutek ostrych protestów społecznych.

Obecny projekt ustawy został przygotowany przez Ministerstwo Zdrowia i Kobiet, Płci i Różnorodności we współpracy z Sekretariatem Prawno-Technicznym prezydenta Alberto Fernándeza, który go zgłosił pod obrady parlamentu. 11 grudnia Izba Deputowanych zatwierdziła tę propozycję. Obecnie sprawa czeka na rozpatrzenie w Senacie.

Rzecznik prasowy Right To Life UK Catherine Robinson powiedziała: „Doom Fetito” to głęboko perwersyjna forma aktywizmu. Gra polega na zabijaniu kobiet pro-life, a na końcu na rozstrzelaniu nienarodzonego dziecka. Ta gra otwarcie zachęca do aktywnej wrogości wobec obrońców życia – najpierw są bici pięściami, a następnie rozstrzeliwani – a także do niechęci między matkami a ich nienarodzonymi dziećmi.

Na końcu po zastrzeleniu nienarodzonego dziecka, gracz otrzymuje komunikat zachęcający do promowania środka aborcyjnego, aby także w prawdziwym życiu pokonywać (zabijać) dzieci w okresie prenatalnym.

Chociaż niektórzy zwolennicy aborcji mogą chcieć zdystansować się od tej koszmarnej gry, w rzeczywistości w makabryczny sposób ujawnia ona, czym naprawdę jest aborcja – celowym zabiciem nienarodzonego dziecka.

Więcej informacji na ten temat TUTAJ

Udostępnij ten artykuł.

 

Źródło: Right to Life GB/ Life News, opracowanie własne, 16 grudnia 2020 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag