Aborcja jest główną przyczyną śmierci podczas pandemii koronawirusa na świecie – 28 razy więcej zgonów niż z powodu COVID-19!

Światowa Organizacja Zdrowia 20 listopada br. poinformowała, że raportowana liczba zgonów z powodu pandemii COVID-19 na świecie przekroczyła 1 318 581 przypadków. Ta liczba śmierci robi wrażenie. Ale naprawdę szokujące jest jej porównanie z liczbą dzieci zabitych w łonach matek, których liczbę w 2020 roku szacuje się już na ponad 37 milionów, a przecież do końca roku pozostał jeszcze ponad miesiąc.

Jest niezaprzeczalnym faktem, że zabijanie dzieci w okresie prenatalnym podczas aborcji jest obecnie najczęstszą przyczyną śmierci, zamierzoną, zaplanowaną, zalegalizowaną i przynoszącą olbrzymie zyski bez zwracania uwagi na światowe zagrożenie koronawirusem.

Walka z SARS-CoV-2 mobilizuje rządy wszystkich krajów i organizacje światowe, aby dostarczyć środki ochrony osobistej, wyprodukować szczepionkę i zapewnić każdemu choremu prawidłową opiekę medyczną, która w wielu przypadkach ratuje życie. To jest bardzo ważne! Życie ludzkie jest bezcenne i trzeba robić wszystko, co tylko możliwe, aby tych zgonów nie było.

Jednak żadna śmierć człowieka nie jest ani lepsza, ani gorsza od innej, a każda istota ludzka ma takie samo prawo do życia.

Tymczasem w czasie pandemii, gdy zamykane są placówki medyczne, a wstęp do szpitali jest warunkowany wykonaniem testu, placówki aborcyjne zostały potraktowane jak pogotowie pierwszej potrzeby, absolutnie niezbędne dla „kobiet zagrożonych niechcianą ciążą”. W efekcie powszechne stały się utrudnienia w dostępie do lekarza i opieki szpitalnej dla ludzi poważnie chorych, natomiast placówki aborcyjne pozostały otwarte. Poza tym wiele krajów zalegalizowało niesłychanie niebezpieczną i bolesną dla kobiet aborcję farmakologiczną bez badania lekarskiego, jedynie po zgłoszeniu przez telefon, co obecnie nazywają „aborcją medyczną”. Większość tych aborcji do 9 tygodnia ciąży wymyka się z oficjalnych statystyk, więc należy zakładać, że rzeczywista liczba uśmierconych dzieci jest znacznie wyższa.

Na podstawie statystyk Worldometer w 2020 roku na świecie wykonano około 3,5 miliona aborcji miesięcznie. Oznacza to, że w tym roku zginęło już około 37 709 161 nienarodzonych dzieci. Przy założeniu szacunkowym każdego dnia na świcie ginie 125 000 dzieci w łonach matek, co oznacza, że zaledwie w ciągu 11 dni zabito taką samą liczbę dzieci, jak liczba wszystkich osób na całym świecie, które zmarły z powodu koronawirusa.

Źródło: Life News, opracowanie własne– 19 listopada 2019 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.