Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Aborcja jest główną przyczyną śmierci podczas pandemii koronawirusa na świecie – 28 razy więcej zgonów niż z powodu COVID-19!

Światowa Organizacja Zdrowia 20 listopada br. poinformowała, że raportowana liczba zgonów z powodu pandemii COVID-19 na świecie przekroczyła 1 318 581 przypadków. Ta liczba śmierci robi wrażenie. Ale naprawdę szokujące jest jej porównanie z liczbą dzieci zabitych w łonach matek, których liczbę w 2020 roku szacuje się już na ponad 37 milionów, a przecież do końca roku pozostał jeszcze ponad miesiąc.

Jest niezaprzeczalnym faktem, że zabijanie dzieci w okresie prenatalnym podczas aborcji jest obecnie najczęstszą przyczyną śmierci, zamierzoną, zaplanowaną, zalegalizowaną i przynoszącą olbrzymie zyski bez zwracania uwagi na światowe zagrożenie koronawirusem.

Walka z SARS-CoV-2 mobilizuje rządy wszystkich krajów i organizacje światowe, aby dostarczyć środki ochrony osobistej, wyprodukować szczepionkę i zapewnić każdemu choremu prawidłową opiekę medyczną, która w wielu przypadkach ratuje życie. To jest bardzo ważne! Życie ludzkie jest bezcenne i trzeba robić wszystko, co tylko możliwe, aby tych zgonów nie było.

Jednak żadna śmierć człowieka nie jest ani lepsza, ani gorsza od innej, a każda istota ludzka ma takie samo prawo do życia.

Tymczasem w czasie pandemii, gdy zamykane są placówki medyczne, a wstęp do szpitali jest warunkowany wykonaniem testu, placówki aborcyjne zostały potraktowane jak pogotowie pierwszej potrzeby, absolutnie niezbędne dla „kobiet zagrożonych niechcianą ciążą”. W efekcie powszechne stały się utrudnienia w dostępie do lekarza i opieki szpitalnej dla ludzi poważnie chorych, natomiast placówki aborcyjne pozostały otwarte. Poza tym wiele krajów zalegalizowało niesłychanie niebezpieczną i bolesną dla kobiet aborcję farmakologiczną bez badania lekarskiego, jedynie po zgłoszeniu przez telefon, co obecnie nazywają „aborcją medyczną”. Większość tych aborcji do 9 tygodnia ciąży wymyka się z oficjalnych statystyk, więc należy zakładać, że rzeczywista liczba uśmierconych dzieci jest znacznie wyższa.

Na podstawie statystyk Worldometer w 2020 roku na świecie wykonano około 3,5 miliona aborcji miesięcznie. Oznacza to, że w tym roku zginęło już około 37 709 161 nienarodzonych dzieci. Przy założeniu szacunkowym każdego dnia na świcie ginie 125 000 dzieci w łonach matek, co oznacza, że zaledwie w ciągu 11 dni zabito taką samą liczbę dzieci, jak liczba wszystkich osób na całym świecie, które zmarły z powodu koronawirusa.

Źródło: Life News, opracowanie własne– 19 listopada 2019 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag