Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Rozpoczyna się wielka narodowa Modlitwa „RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA!” Przyłącz się!

uż 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych rozpoczyna się w Polsce modlitewny szturm do nieba – „RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA! Będzie trwać przez całą oktawę, czyli przez 8 dni. Mogą w nim uczestniczyć całe parafie lub grupy, a także rodziny i osoby indywidualne. Można dołączyć dowolnego dnia. W czasie modlitwy należy przyjąć wewnętrzną postawę uniżenia przed Bogiem. Każdy jest zaproszony!

Organizatorzy tłumaczą, dlaczego tak potrzebny jest Różaniec do Granic Nieba: Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów.

Stają się one coraz bardziej widoczne i coraz bardziej nas dotykają. Wiele osób pamięta „Różaniec Do Granic” sprzed 3 lat. Dzisiaj nie mniej niż wtedy potrzebna jest wspólna modlitwa i pokuta. Ponownie organizujemy ogólnopolskie wydarzenie modlitewne, żeby zmienić bieg historii, powstrzymać zło i wymazać skutki naszych grzechów.
Jeżeli będzie to możliwe z powodu pandemii, spotkania będą się odbywały w kościołach. Modlić się możemy także w domu . Przygotowujemy wówczas miejsce modlitwy: stolik nakryty obrusem, świeczkę, Pismo Święte i odmawiamy Różaniec. Codziennie o godz. 19:00 można też uczestniczyć poprzez transmisję internetową na stronie www.rozaniecdogranic.pl.

Organizatorzy zachęcają do przeżywania tej akcji modlitewnej w stanie łaski uświęcającej. Jeżeli nie ma możliwości pójścia do spowiedzi, tym goręcej należy oddawać się Bożemu Miłosierdziu. Każdego dnia oktawy można ofiarować odpust zupełny za zmarłych. Wydarzenie to jest przeżywane w duchu jedności Kościoła katolickiego.

Celem jest pokuta za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce. Prośba do dusz czyścowych o modlitwę, ofiarowanie za nich uzyskanych odpustów oraz przeproszenie wobec nienarodzonych dzieci, które zostały abortowane oraz przyjęcie ich do naszych rodzin i prośba, aby się za nas modliły. Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.

  1. Zalecana modlitwa do Boga Ojca:

Bądź uwielbiony Boże, w Trójcy Świętej Jedyny, Stwórco wszelkiego stworzenia. Ty jesteś Miłością i Źródłem miłości. Dziękuję Ci, żeś mnie tak cudownie stworzył! Dziękuję Ci także za życie członków mojej rodziny, gdyż każdy człowiek jest wyrazem Twojego błogosławieństwa dla mnie, mojej ojczyzny i całego świata.

Niestety my, grzesznicy, często nie potrafimy przyjąć, a niekiedy nawet wprost odrzucamy ten Owoc Twojej miłości. Dlatego bardzo przepraszam Ciebie za każdą zniewagę, jakiej dopuściłem się odrzucając dar życia. Przepraszam za każde odrzucone przez moich Rodaków dziecko poczęte, które jest przejawem obfitości Twojego miłosierdzia dla rodziców, krewnych i całego narodu. Przepraszam Cię za każdego człowieka, który w jakikolwiek sposób przyczynił się do odrzucenia miłości objawionej w zaistnieniu nowego życia. Proszę o łaskę przebaczenia dla mnie, dla mojej najbliższej rodziny, dla moich przodków i potomków.

Jednocześnie pragnę przyjąć do swego serca każde poczęte, a odrzucone życie. Przyjmuję te dzieci, którym choć nie dano przyjść na ten świat, to jednak żyją przed Twoim Obliczem. Nadaję im prawa mojej rodziny i obywatelstwo mojej Ojczyzny. Przebacz nam i udziel daru jedności. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

(imprimatur N. 5375/2020)

  1. modlitwa skierowana do dzieci:

Wszystkie dzieci nienarodzone zabite w naszych
rodzinach, te o których wiemy i te, które są nam nieznane,
przepraszamy was i chcemy przyjąć do serca wasze przebaczenie.
Prosimy, jeśli już oglądacie Boga twarzą w twarz, wstawiajcie się za
nami, by śmierć nie miała dostępu do naszych rodzin. Prosimy o
modlitwę za Polskę i cały świat, by wrócił do Boga Ojca, naszego
Stwórcy.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

(imprimatur N. 5375/2020)

Różaniec Do Granic Nieba” jest owocem współpracy wszystkich ludzi dobrej woli. Głównym jego założeniem jest: wspólne działanie środowisk chrześcijańskich, którym leżą na sercu sprawy zadośćuczynienia za błędy przeszłości.

Różaniec Do Granic Nieba” ma być owocem działania całego Kościoła w miłości i jedności.

 Więcej informacji TUTAJ www.rozaniecdogranic.pl

Źródło: Różaniecdo granic.pl – 31 października 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag