Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

40 Dni dla Życia – modlitwa trwa już 14 dni i uratowano 102 nienarodzonych dzieci

Shawn Carney, który pomógł Abby Johnson i wystąpił w filmie „Nieplanowane”, jest założycielem i głównym szefem wielkiej akcji modlitewnej „40 dni dla życia”.

Dzisiaj rano (5 października) udzielił wywiadu, w którym powiedział: - Mamy dzisiaj poniedziałek… a to oznacza, że ​​nadszedł czas, aby zaktualizować informację, o liczbie dzieci, które udało się nam uratować przed aborcją od początku obecnej wielkiej akcji modlitwy przed placówkami aborcyjnymi. Od 23 września udało się uratować 102 dzieci!

Oto kilka przykładów. Karen z miejscowości Downers Grove w stanie Illinois (USA), modląc się przed placówką aborcyjną, zauważyła młodą parę, która dziwnie się zachowywała na parkingu przed wejściem. Robiła wrażenie, że walczą sami ze sobą. Karen podeszła i zaproponowała im praktyczną pomoc. Podczas rozmowy zwróciła uwagę, że korzenie przemysłu aborcyjnego są ewidentnie rasistowskie. Założycielka Planned Parenthood, Margaret Sander, nie kryła swoich poglądów i nazywała ludzi z mniejszości etnicznych, zwłaszcza kolorowych „ludzkimi chwastami” i pierwsze placówki aborcyjne tworzyła właśnie dla nich. Statystyki pokazują, że do dzisiaj większość aborcji w USA dotyczy dzieci Afroamerykanów. To wzbudziło duże zainteresowanie młodych. Kobieta jednak weszła do placówki aborcyjnej na umówioną wizytę. Wyszła stamtąd po 15 minutach z płaczem i stwierdziła: - Nie zrobię tego! Wciąż myślałam o tym, co mi powiedziałaś. Poza tym pracownice tego ośrodka były opryskliwe i bardzo niemiłe. Nie pozwoliły mi zobaczyć obrazu dziecka na USG i ciągle mówiły o umieraniu. Wstałam i wyszłam. Zatrzymam to dziecko!

Uszczęśliwiona Karen przytuliła ją mocno i popłakały się razem. Powiedziała jej, że w tym czasie, gdy weszła do centrum aborcyjnego, oni modlili się za nią i jej dziecko. W centrum pro-life udzielono jej również pomocy materialnej, który była niezbędna w tej sytuacji.

Inna młoda mama, która planowała wizytę w ośrodku w celu wykonania badania USG, rutynowo wykonywanego przed aborcją, otrzymała od wolontariuszy małą paczuszkę. Otworzyła ją: w środku było maleńkie body dla jej dziecka. Niezmiernie się ucieszyła i powiedziała: - to pierwszy prezent dla mojego dziecka! Teraz chcę znaleźć się jak najdalej od tej placówki aborcyjnej. Włączono ją także do systemu systematycznej pomocy.

Paula, która modliła się w Pasadena w Kalifornii, prowadziła kampanię „40 Dni dla Życia” po raz pierwszy. Była w euforii prawie krzycząc do telefonu: - Mamy dobre wieści! Namówiliśmy młodą mamę, aby zmieniła zdanie i ocaliła swoje dziecko!

Inna matka także opuściła placówkę Planned Parenthood, stwierdzając, że jest już zmęczona i zniesmaczona ciągłą dyskusją o aborcji. Do wolontariuszy, którzy modlili się przed tym centrum aborcyjnym, powiedziała, że zatrzyma swoje dziecko. Wyjeżdżając z parkingu razem ze swoim partnerem, do jednej ze stojących tam dziewczyn powiedziała: - Musisz być aniołem!

W Cúcuta w stanie Kolumbia właśnie lokalne media robiły wywiad z uczestnikami modlitewnego czuwania, gdy podeszła do niech młoda kobieta, aby zobaczyć, co się tam dzieje. Była umówiona na wizytę w centrum aborcyjnym ProFamilia. Była w 12 tygodniu ciąży. Nie mała pracy i środków do życia. Biedna i zestresowana do granic możliwości. Jednak życzliwe wsparcie i zachęta ze strony wolontariuszy akcji „40 Dni dla Życia” dodały jej sił i wybrała życie. Stwierdziła, że nadal boi się powiedzieć o ciąży swojej najbliższej rodzinie, ale przy pomocy, którą jej zaoferowano, zamierza kontynuować ciążę i urodzić swoje dziecko.

Kampania modlitewna „40 Dni dla Życia” która polega na nieustającej modlitwie oraz akcji otaczania potrzebujących kobiet w ciąży kryzysowej troską, serdeczna opieką i pomocą materialną – bez cienia krytyki czy konfrontacji – od lat jest najbardziej skutecznym sposobem ratowania życia poczętych dzieci. Przykłady uratowania zagrożonego aborcją dziecka w łonie matki, jak opisane powyżej, są bardzo liczne i dotyczą wszystkich krajów na świecie, gdzie ta akcja była prowadzona. Tylko w jednym roku ruch ten ocalił przed aborcja prawie 20 tys. dzieci.

Znakomita książka Shawna Carney’a założyciela i prezydenta modlitewnego ruchu „40 Dni dla Życia”, pt. „Początek końca aborcji” została wydana w języku polskim przez Dom Wydawniczy Rafael i jest jeszcze dostępna w wielu księgarniach internetowych.

 

Źródło: Life News/ 40 Dni dla Życia, opracowanie własne – 5 października 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag