Rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - zaproszenie

Cierpienie po stracie dziecka jest olbrzymie. Wielu rodziców, którzy to przeżywają, nie może sobie z tą traumą poradzić. Warto więc zachęcić ich do zawierzenia Bożemu Miłosierdziu, gdzie specjalnie dla nich organizowane są rekolekcje, opieka duszpasterska, warsztaty psychologiczne i przede wszystkim modlitwa o umocnienie w żałobie i zawierzenie zmarłego dziecka, co przynosi ulgę i porządkuje wiele trudnych życiowych spraw. Najlepiej, gdy podczas tej modlitwy rodzice są razem i się wspierają. Można jednak także uczestniczyć samemu.

Duszpasterstwo Rodziców Dzieci Utraconych przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Obrońców Życia Człowieka i Duszpasterstwem Rodzin Archidiecezji Krakowskiej organizują kolejne III Rekolekcje dla rodziców w żałobie po śmierci dziecka pt. "Wieczernik Miłosierdzia".

Rekolekcje będą trwały cztery dni od piątku do poniedziałku 28 – 31 sierpnia br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

W programie: kierownictwo duchowe, konferencje, warsztaty psychologiczne, modlitwa o umocnienie w żałobie, Msza św. z zawierzeniem zmarłych dzieci Bożemu Miłosierdziu, w czasie której na ołtarzu zostaną złożone karty z ich imionami.

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Janusz Kościelniak, duszpasterz rodzin dzieci utraconych archidiecezji krakowskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do 24 sierpnia są przyjmowane telefonicznie – 667-837-106. Koszt udziału, który obejmuje noclegi i pełne wyżywienie, wynosi 200 zł od osoby.

Więcej informacji na temat poprzednich rekolekcji tego typu TUTAJ oraz o regularnych spotkaniach rodziców dzieci utraconych w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego TUTAJ

 

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.