Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Sondaż: Co Polacy myślą o ideologii LGBT?

Z nowego badania pracowni Estymator wynika, że zdecydowana większość Polaków jest przeciwna realizacji postulatów środowisk LGBT, takich jak legalizacja małżeństw homoseksualnych czy adopcja dzieci przez pary jednopłciowe.

Sondaż zrealizowano na zlecenie dorzeczy.pl. Ankietowanych zapytano, co sądzą o realizacji w Polsce postulatów środowisk LGBT.

Na pytanie: Czy w Polsce powinny zostać zalegalizowane związki partnerskie osób tej samej płci ? – prawie połowa ankietowanych – 48% – odpowiedziała przecząco. Za legalizacją takich związków opowiada się 37% biorących udział w badaniu.Kolejne pytanie dotyczyło legalizacji małżeństw osób tej samej płci. 62% Polaków jest przeciwna takiemu rozwiązaniu. Za wprowadzeniem w Polsce małżeństw homoseksualnych jest jedynie 22% badanych.

Trzecie pytanie brzmiało: Czy po ewentualnym wprowadzeniu w Polsce związków partnerskich/ zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych powinny one mieć prawo do adopcji dzieci?

Zaledwie co 10. pytany odpowiedział twierdząco na to pytanie. Przeciw jest 79% badanych. a 11% nie ma zdania na ten temat.

Badanie przeprowadzono 10 czerwca na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1100 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI.

Jednoznaczne stanowisko na temat ideologii LGBT w stosunku do rodziny jest zawarte w Karcie Rodziny, którą podpisał prezydent Andrzej Duda, Tym samym jest jedynym kandydatem w nadchodzących wyborach, który tak jednoznacznie stawia na ochronę polskich rodzin, jednocześnie otwarcie sprzeciwiając się postulatom środowisk LGBT. Powyższe badanie potwierdza, że postulaty zawarte w Karcie Rodziny odpowiadają na oczekiwania większości polskiego społeczeństwa.

Źródło: Wiadomości TVP wg. dorzeczy.pl – 12 czerwca 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Wyszukiwarka
wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

 

3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag