Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

"Witaj na świecie!" – niewidoma piosenkarka śpiewa o poczętym dziecku

Bernarda Brunovic, niewidoma piosenkarka z Chorwacji, która zrobiła furorę na znanym reality show, swoją najnowszą piosenkę poświęciła nienarodzonemu dziecku. W 2018 roku zajęła ona piąte miejsce w programie „The Voice of Germany”. Cały czas odważnie daje świadectwo swojej wiary i głośno mówi o swoich poglądach na temat obrony życia, zwłaszcza w swojej nowej pieśni.

Brunovic urodziła się niewidoma. Miała 33 operacje, jednak jej marzenie, aby widzieć, nie spełniło się. W wywiadzie dla Magazynu Gig powiedziała: Show biznes jest naprawdę pełen zła, bólu i prób. Niezwykle trudno jest pozostać w stanie łaski Bożej i nie popaść w grzech. Potrzeba dużo modlitwy, wiary, a także siły woli i współpracy z łaską Boga… Modlę się także: - Panie, jeżeli taka jest Twoja wola, naprawdę chciałbym widzieć!

Pieśń „Welcome on Earth” (Witaj na świecie) została napisana przez niemieckiego księdza Thomasa de Beyera Brunovic ma zaśpiewać ją podczas niemieckiego Marszu dla Życia w tym roku. Tekst pro-life jest nie tylko pełen mocy, ale w specyficzny sposób neguje argumentację pro-aborcyjną.

Słowa pieśni mówią: Moje ciało należy do mnie. Ale co z twoim, dlaczego nie możemy go zobaczyć?

Brunovic śpiewa, że istnieje „dusza dziecka”, która jest zaproszona na świat. Śpiewa także, że istnieje „naturalna prawda”, która daje ludziom wolność, jeżeli ją akceptują: że poczęte dzieci żyją, tak samo, jak ludzie, którzy się już urodzili. Jesteś dzieckiem! I jesteś zaproszony na ten świat. Kochane dzieciątko, zobaczysz światło dnia!. – śpiewa niewidoma Brunowic.

Piosenka Brunovic opowiada o faktycznym rozwoju człowieka, czyli że nienarodzone dzieci są istotami ludzkimi, które żyją i są godne ochrony. To nie jest kwestia przekonań religijnych, ale naukowo udowodnione fakty. Zgodzono się na przykład, że życie zaczyna się od zapłodnienia, a naukowcy nawet potrafią wskazać dokładny moment poczęcia i powołania do życia nowej istoty ludzkiej.

The Endowment for Human Development to organizacja pożytku publicznego, która stojąc na pozycji neutralnej w kwestiach bioetycznych, zajmuje się badaniem prenatalnego rozwoju człowieka i ukazuje wiele faktów dotyczących człowieczeństwa nienarodzonego dziecka. Serce bije już trzy tygodnie po zapłodnieniu, zaledwie trzy tygodnie później można już zarejestrować fale mózgowe. Od siódmego tygodnia od poczęte dzieci reagują na dotyk, dostają czkawki, a od dziewiątego tygodnia ssą swój kciuk. Po dziesięciu tygodniach mają już własne, niepowtarzalne odciski palców.

Tak jak w pieśni Brunovic, nienarodzone dzieci nie są częścią ciał ich matek. Są całkowicie odrębnymi istotami, choć ich życie jest zależne od ich mam. Ale ich bezbronność i zależność od innej osoby nie oznacza, że można je skazać na śmierć. Ich życie ma sens i wartość, tak samo jak ludzi, którzy już się urodzili. One żyją i zasługują na opiekę i ochronę, tak samo jak ludzie już urodzeni. Zasługują na pielęgnację i ochronę.

Wideoklip z pieśnią Brunovic można obejrzeć TUTAJ


Źródło: Life Action News, opracowanie własne - 23 maja 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag