Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Jak zapobiec Baby BOOM? Planned Parenthood traci klientki i zwalnia pracowników, w tle międzynarodowa kampania promująca usługi aborcyjne

Koronawirus zachwiał gospodarką światową i zamknął ludzi w izolacji. Nie tylko małe firmy, ale również międzynarodowe korporacje mają poważne kłopoty. Największa na świecie organizacja aborcyjna Planned Parenthood (PP) także ma kłopoty, w tym gwałtowne skurczenie się dochodów.

Crain z New York Business donosi, że jego filia z Nowego Jorku tej wiosny musiała zwolnić prawie jedną trzecią personelu, ponieważ liczba wizyt pacjentek spadła o ponad połowę. „Podstawową misją” Planned Parenthood jest wykonywanie aborcji, więc ta informacja oznacza, że wiele dzieci ocaleje.

Okazuje się, że Planned Parenthood w Nowym Jorku, wyjątkowo mocno doświadczonym pandemią koronawirusa, zwolnił 135 pracowników, a kolejnych 150 ma skrócony wymiar czasu pracy.
Laura McQuade z filii PP w Nowym Jorku powiedziała, że ​​wizyty osobiste klientek spadły o około 70 procent, również darowizny. Stwierdziła: - Bardzo trudno jest podjąć decyzję o zwolnieniach, ale uważaliśmy, że aby ustabilizować sytuację naszej organizacji, musimy ją podjąć. Zaznaczyła, że mają nadzieję, że większość tych pracowników będzie mogła wrócić do pracy już latem i Planned Parenthood będzie mógł odzyskać część swoich strat jeszcze w tym roku. Podkreśliła przy tym, że dynamicznie rozrasta się ich oferta wirtualna, która ostatnio wzrosła z ok. 400 do 650 tygodniowo. Powiedziała: - W rzeczywistości jesteśmy w stanie jeszcze bardziej rozwinąć swoje usługi. Wniosek jest prosty, dla ratowania swoich interesów biznesowych Planned Parenthood stawia na telemarketingową aborcję za pomocą środków farmakologicznych, zupełnie ignorując zagrożenie zdrowia i życia pozbawionych opieki kobiet. Zobacz

Ta wypowiedź jednoznacznie wskazuje na fakt, że co prawda liczba aborcji w sytuacji zagrożenia spadła, ale nadal zabija się poczęte dzieci, pomimo wstrzymania ważnych procedur medycznych, również tych, które poważnie chorym ratują życie, Planned Parenthood w Nowym Jorku nadal utrzymuje współpracę ze stanową administracją publiczną, przyjmuje kobiety skierowane na wykonanie aborcji ze szpitali, które są zajęte leczeniem chorych na COVID-19.

Powyższe dane z raportu Planned Parenthood ujawniają, że dostęp do aborcji jest jednak utrudniony. Podobne sytuacje są także raportowane z innych stanów, np. z Kalifornii, Illinois i Teksasu.

W wymiarze całego świata na skutek pandemii zamknięto ponad 5 tys. placówek aborcyjnych stowarzyszonych z Międzynarodową Federacją Planowanego Rodzicielstwa (IPPF). W kwietniu IPPF poinformował o zamknięciu 5633 klinik w 64 krajach, a ze 132 stowarzyszeń członkowskich 23 zgłosiły „zmniejszoną dostępność” aborcji.

Zamknięcia placówek, zmniejszenie liczby klientek i dokonywanych aborcji skutkuje całkiem wymiernym spadkiem dochodów tego aborcyjnego giganta. Mają oni silne powiązania z Partią Demokratyczną w USA i są dla ich kandydatów największym donorem. Te fundusze gwałtownie się teraz kurczą, co wywołuje panikę tych, którzy bez skrupułów zarabiali na zabijaniu poczętych dzieci. Robią więc co tylko możliwe, aby odwrócić ten trend.

Nie udała się akcja w Amerykańskim Parlamencie pozyskania funduszy z federalnej pomocy dla firm, które mają trudności. Administracja prezydenta Trumpa konsekwentnie odmawia finansowania organizacji promujących i dokonujących aborcje. Zobacz

Prywatni sponsorzy także mają kłopoty lub boją się krachu gospodarczego, więc nie spieszą się z wydawaniem pieniędzy. Pozostały naciski ze strony organizacji międzynarodowych. Głośno zrobiło się wokół stanowiska Światowej Organizacji Zdrowia uznającej aborcję za elementarną usługę medyczną, której zapewnienie jest absolutnie konieczne w czasie pandemii. Zobacz

Również wypowiedzi sekretarza generalnego ONZ oraz innych agend, znanych z popierania aborcji jako prawa kobiet, szły w tym samym kierunku. Zobacz

To jednak nie wystarcza, więc pojawiają się kolejne inicjatywy rządów różnych krajów. Rząd Wielkiej Brytanii zalegalizował stosowanie pigułki aborcyjnej poprzez telemarketing, ignorując bezpieczeństwo kobiet. Natomiast rząd Kanady pod przewodnictwem lewackiego premiera Justina Trudeau zgłosił inicjatywę wzywającą rządy krajów do poparcia prawa do aborcji w okresie pandemii.

Wypowiedzi miliardera Billa Gatesa wskazują, że tzw. ośrodki trzymające władzę w skali świata dążą do drastycznego zmniejszenia liczby ludności ziemskiego globu, o czym zresztą otwarcie mówią ich przedstawiciele. Zobacz

Zwiększona śmiertelność osób starszych i schorowanych na COVID – 19 znakomicie wpisuje się w ten scenariusz. Jednak zamkniecie ludzi w domach przez długi okres czasu może spowodować Baby Boom. Tak było już wielokrotnie, np. podczas wielkiej awarii prądu w USA w 2003 roku. Bez dostępu do usług aborcyjnych liczba nowo narodzonych dzieci może znacznie przewyższyć liczbę zmarłych na skutek pandemii. A temu te antynatalistyczne środowiska za wszelką cenę usiłują zapobiec.

Źródło: Life News, opracowanie własne – 7 maja 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Wyszukiwarka
wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

 

3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag