Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Miliarder Soros przekazał milion dolarów dla fundacji promującej aborcję, aby podważyć reelekcję prezydenta Trumpa

Znany multimiliarder George Soros od wielu lat wspiera Partię Demokratyczną w USA. Już w ubiegłym roku założył fundusz o nazwie PAC Democracy, aby zebrać i scentralizować fundusze na poparcie kandydata Demokratów. Jednocześnie przekazał 5,1 miliona dolarów na jego zasilenie. Soros twierdzi, że nie zamierza tworzyć własnej partii, gdyż w pełni popiera program Demokratów. Fundusz zadeklarowany przez niego na wybory w 2020 roku wysokości 20 mln dolarów jest o wiele wyższy niż w latach poprzednich. Należy się spodziewać, że inni super bogaci sponsorzy przyłączą się do tej inicjatywy, np. jego syn Aleksander Soros, który ostatnio także należy do grona mega donorów Demokratów.

Wiadomo już, że Soros senior używa tego funduszu do wspierania mniejszych organizacji, które będą realizowały jego cele. Raport Federalnej Komisji Wyborczej, który jest w pełni jawny, wykazał, że finansowany przez Sorosa PAC Democracy przekazał milion dolarów na rzecz radykalnej organizacji proaborcyjnej NARAL Freedom Fund. Przy czym stało się jasne, że było to jedyne źródło finansowania tej organizacji.

NARAL jest starą organizacją, która stoi za legalizacją aborcji w USA i wszystkimi manipulacjami związanymi z precedensową sprawą Roe przeciwko Wade. W 1971 roku o. Paul Marx, który później założył Human Life International, uczestniczył całkiem incognito w zebraniu NARAL, gdzie omawiano strategię legalizacji aborcji. Opisał to w swojej książce, pt. „Wioślarze śmierci”, co spowodowało opóźnienie realizacji proaborcyjnych celów o dwa lata.

Obecnie NARAL działa jako organizacja NARAL Pro-Choice America oraz fundusz NARAL Freedom Fund. Jego programy radykalnie postulują pełny dostęp do aborcji bez żadnych ograniczeń pod hasłami wolności i praw reprodukcyjnych dla kobiet. Zgodnie z ich oświadczeniem organizacja ta ma zamiar wydać ok. 35 milionów dolarów na propagandę wyborczą w 2020 w następujących stanach: Arizonie, Kolorado, Maine, Michigan, Minnesocie, Georgii, Iowa i Karolinie Północnej. W oficjalnej informacji znalazło się zawiadomienie, że obecnie sfinansowana została progresywna agencja konsultingowa i reklamowa New Media Firm, Inc. Opublikowała ona na swojej stronie internetowej oświadczenie promujące reklamę pt. Współpraca z NARAL w celu zablokowania Trumpa. Zadeklarowali w nim: Ściśle współpracujemy z NARAL Pro-Choice America i NARAL Freedom Fund przy wielu projektach i cieszymy się, że możemy z nimi współpracować w walce z Donaldem Trumpem i Republikanami, którzy wykorzystują pandemię COVID-19, próbując ograniczyć dostęp do aborcji. I kontynuują: Reklama ta jest częścią sześciocyfrowej inwestycji NARAL, której celem jest ukierunkowanie wyborczych decyzji kobiet w kluczowych stanach w okresie bitwy przedwyborczej. Przedstawia ona grupę kobiet, które dyskutują, w jaki sposób, aby pokazać, że Trump i Republikanie wykorzystują pandemię, aby przeforsować swoją ideologię nad nauką, bez względu na koszty.

Finansowanie tak radykalnych grup oraz przygotowywanie propagandowych spotów i akcji w celu zaktywizowania popierających wolność wyboru feministek i innych wyborców o liberalnych poglądach, pokazuje, że sprawa aborcji staje się języczkiem u wyborczej wagi w USA. Prezydent Trump jednoznacznie poparł sprawę obrony życia, odmawia finansowania organizacjom międzynarodowym wspierającym aborcję (ostatnio WHO) i ma olbrzymie wsparcie tradycyjnej Ameryki, zdecydowanie stającej po stronie życia. Natomiast Demokraci, włącznie z ich czołowym kandydatem, Joe Bidenem, ostro i często wręcz maniakalnie bronią prawa do aborcji. Wielokrotnie usiłowali wpisać finansowane usług aborcyjnych do programów antykryzysowych związanych z koronawirusem. Nie udało się im, więc zarzucają, że to przeciwna strona posługuje się pandemią, chociaż jest to złośliwe, nieprawdziwe i absurdalne. Aborcja w czasie epidemii i problemów z hospitalizacją jest wyjątkowo niebezpieczna.

 

Źródło: NewsBusters/ Polityco, Life Site News, opracowanie własne – 21 kwietnia 2020 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)



PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag