Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Walentynki z Abby Johnson! HLI-Polska zaprasza na spotkanie do Rumi

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia – Human Life International Polska serdecznie zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Abby Johnson, bohaterką filmu „Nieplanowane” w dniu 14 lutego br. w Rumi.

Będzie to jedyna okazja, aby poznać Abby osobiście i wysłuchać jej świadectwa, dla terenu całej północnej Polski (Od Szczecina, przez Trójmiasto aż po Suwałki), Abby nie może nam, Polakom, poświęcić więcej czasu, ponieważ jej najmłodsze dziecko jest jeszcze bardzo małe. Z tego powodu spotkań na terenie Polski będzie tylko pięć.

Miejscem spotkania jest Rumia (ok. 40 km od Gdańska w kierunku Wejherowa), Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych prowadzone przez Księży Salezjanów (ul. NMP Wspomożenia Wiernych 1). Organizatorem jej przyjazdu do Polski jest salezjański Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie.

Początek o godz. 17.30 modlitwą różańcową w intencji wynagrodzenia za grzechy przeciwko życiu. Następnie zostanie odprawiona Msza św., po której Abby przedstawi nam swoje świadectwo. Wstęp jak zawsze do kościoła jest wolny, przyjść może każdy. Ten kościół jest bardzo duży!

Nam wypada spotkać się z nią właśnie w Dzień św. Walentego. Dobrze się składa, bo przecież św. Walenty był lekarzem, duszpasterzem i obrońcą prawa młodych do zawierania małżeństwa. Sprzeciwił się edyktowi cesarza Klaudiusza II, który zabronił mężczyznom w wieku od 18 do 37 lat zawierania związków małżeńskich, ponieważ uważał, że najlepszymi żołnierzami są ci legioniści, którzy nie mają żon i dzieci. Św. Walenty zapłacił za to życiem! Dzisiaj uznaje się go za patrona zakochanych par, które planują małżeństwo i założenie rodziny.

Obrona dzieci, które pozbawiono prawa do życia, to misja życiowa Abby. Historia jej życia jest niezwykle poruszająca. Skończyła psychologię i naprawdę chciała pomagać kobietom w trudnej sytuacji, jaką jest poczęcie niechcianego dziecka. Robiła to z pełnym przekonaniem, ale dała się uwikłać w kłamstwa przemysłu aborcyjnego. Któregoś dnia na ekranie USG zobaczyła zabijane w czasie aborcji dziecko. To całkowicie zmieniło jej życie. Przeszła z obozu kłamstwa do obozu prawdy, chociaż wcale nie było łatwo.

Dzisiaj Abby jest matką ośmiorga dzieci. Przewodniczy kilku organizacjom pro-life w USA. Nawróciła się – obecnie należy do Kościoła katolickiego i jest głęboko przekonana o sile modlitwy w zmaganiu o życie. Należy do założycieli modlitewnego ruchu „40 Dni dla Życia”. Prowadzi też organizację pomocową dla osób, które były pracownikami przemysłu aborcyjnego, a nie chcą więcej tego robić.

Abby ma wielką siłę osobistego przekonywania. Jest naturalnym liderem! Poszło za nią już prawie 400 pracowników placówek aborcyjnych!

Swoją historię opisała w biograficznej książce, która została sfilmowana w Stanach Zjednoczonych pod tytułem „Nieplanowane”. W Polsce film ten obejrzało ponad 350 tys. osób. Film ten stał się międzynarodowym hitem i uratował życie wielu dzieci.

Podczas jej pobytu w Polsce ma zostać zaprezentowana polska wersja jej kolejnej książki "Ściany będą wołać", w której przedstawia świadectwa wielu lekarzy i personelu pomocniczego placówek aborcyjnych, którzy jak ona, dali się wciągnąć w aborcyjny biznes, a obecnie są zaangażowani w obronie życia.

Spotykamy się w Rumi 14 lutego o godz. 17:30!

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag