Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Tłumy w kinach! Film „Nieplanowane” już w Polsce!

Dzień Zaduszny to nie jest czas, gdy mamy ochotę pójść do kina. Szybciej wybieramy się na cmentarz, modląc się za bliskich, którzy odeszli. W tym roku było jednak inaczej! W sobotę 2 listopada wielu Polaków skorzystało z możliwości obejrzenia wyjątkowego filmu. Na ekrany polskich kin wszedł film „Nieplanowane”. Okazało się, że również w Polsce jest hitem! Większość sal kinowych była wypełniona po brzegi.

Jest to ekranizacja biograficznej książki byłej dyrektorki placówki aborcyjnej Planned Parenthood w Teksasie – Abby Johnson, która bardzo chciała pomagać kobietom i robiła to z pełnym przekonaniem, że czyni dobrze. Dopiero widok zabijanego 13 tygodniowego dziecka na ekranie USG spowodował jej „przebudzenie” i wielki szok. Przeszła z zakłamanego obozu biznesu aborcyjnego do obozu prawdy, broniąc życia.

Nic nie pomogły agresywne wezwania do bojkotu tego filmu przez środowiska feministyczne. „Nieplanowane” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Można nawet powiedzieć, że tym więcej ludzi przychodzi do kina, im ten atak jest większy. I dobrze, bo ten film zmusza do osobistej refleksji.

Ks. Janusz Chyła z Chojnic napisał na Twitterze, że w sobotę na seansie o godz. 17:30 pozostało tylko 19 wolnych miejsc, a kino ma ich 331, na konkurencyjnych seansach było zaledwie po kilka osób.

Zadzwonił do nas bardzo przejęty przyjaciel z Gdańska i mówi: Poszliśmy całą rodziną! Jesteśmy pod wrażeniem. To znakomity film, o wiele lepszy niż sobie wyobrażałem!

Wiele osób dzieli się w mediach społecznościowych swoimi emocjami i przeżyciami po obejrzeniu tego filmu. Zdecydowanie dominują opinie pozytywne. W wielu mniejszych kinach bilety na popołudniowe seanse w najbliższych dniach są już wykupione.

Spieszmy się jednak, gdyż nie wiadomo, jak długo ten film się na ekranach utrzyma. To sprawa komercyjna, jeżeli będzie duże zainteresowanie, kina na pewno przedłużą prezentację.

Siostra Anna Maria Pudełko AP napisała na Facebooku:

Właśnie wróciłam z filmu „Nieplanowane”. Film z KLASĄ! Mocny, a jednocześnie niesamowicie delikatny. Nikogo nie potępia, z nikim nie walczy...
Walczy tylko o Prawdę, o Życie, o Bezbronnych, o sumienia matek i ojców...
Naprawdę warto obejrzeć!

 

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Wyszukiwarka
wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

 

3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag