Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Tak bardzo im zależy, aby indoktrynować polskie dzieci, że PE ma debatować o „zakazie edukacji seksualnej” w Polsce

Na wniosek grupy socjalistów i demokratów Parlament Europejski przegłosował, że w poniedziałek na się odbyć debata na temat edukacji seksualnej w Polsce. Wniosek przedstawiła liderka socjalistów i demokratów, Hiszpanka Iratxe Garcia Perez. Zgodnie z informacjami PAP, w listopadzie może być na ten temat przegłosowana rezolucja.

Prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS, skomentował na Twitterze, że inicjatorem tej inicjatywy był europoseł Robert Biedroń, chociaż był nieobecny podczas tego głosowania.  Niestety, wniosek przeszedł z poparciem „konserwatystów” z EPP w tym z CSU.

Europosłanka Beata Kempa z PIS-u oświadczyła: Robert Biedroń nie cofnie się przed niczym, byle besztać Polskę. Wniosek traktuję jako świadome wprowadzanie PE w błąd. Byle wywoływać wojnę ideologiczną. Ta ustawa ma zakazywać propagowania pedofilii - czyli rozumiem, że jesteś za propagowaniem obrzydliwego przestępstwa przeciw dzieciom?

Projekt „Stop Pedofilii” proponujący nowelizację polskiego Kodeksu Karnego, został po pierwszym czytaniu w Sejmie przekazany do dalszej pracy w komisji. Proponuje on wprowadzenie karalności za zachęcanie do współżycia seksualnego lub tzw. innych czynności seksualnych, mających znamiona wykorzystywania (pedofilii) wobec dzieci do 15 roku życia. W projekcie nie ma w ogóle mowy na temat edukacji seksualnej, ale zapisy natury ogólnej, chroniące dzieci przed deprawacją seksualną i demoralizacją.

W tym kontekście należy przypomnieć, że w polskich szkołach jest realizowana edukacja seksualne typu A (według Amerykańskiej Akademii Pediatrii) przekazująca wiedzę i budująca postawy abstynencji seksualnej nieletnich i odpowiedzialności. Natomiast Lewica i PO-KO popierają wchodzenie do szkół przez edukatorów seksualnych promujących LGBT i ideologię gender wbrew ministerialnej podstawie programowej i przekonaniom wielu rodziców.

Debata na ten temat w PE mogłaby być bardzo interesująca, o ile posłowie PiS mogliby uzasadnić swoje stanowisko. Niestety czas ich wypowiedzi jest drastycznie ograniczany, więc prawdopodobnie będzie to kolejny przykład lewackiego ataku na Polskę, rozmijający się z prawdziwymi faktami i wiedzą biologiczną. Może jednak uda się pokazać międzynarodowej społeczności, komu tak naprawdę zależy na seksualizacji dzieci i jak się ma do tego wykorzystywanie dzieci przez pedofilów.

Podkreślamy, że proponowana przez socjalistów edukacja seksualna ma na celu konsekwentną antychrześcijańską indoktrynację ideologiczną młodego pokolenia, co było widoczne w wielu krajach Europy Zachodniej. Po 30 latach takiej edukacji młodzi Irlandczycy przestali chodzić do kościoła i głosowali za wprowadzeniem „małżeństw’ jednopłciowych oraz za aborcją na życzenie.

Źródło: W Polityce/PAP, opracowanie własne – 21 października 2019 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag