Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Disney potwierdza, że w programie dla dzieci Star Wars Resistance wprowadził „parę gejów”

Podejrzenia widzów zostały potwierdzone – wytwórnia filmowa Disney stwierdziła, że rzeczywiście do serialu animowanego dla dzieci Disneya wprowadzono parę jednopłciową.

Wraz z rozpoczęciem drugiego sezonu serialu animowanego Star Wars Resistance  producenci wykonawczy Disneya: Brandon Auman, Athena Portillo i Justin Ridge oświadczyli, że są „dumni” z wprowadzenia dwóch postaci: Orka i Flix, które są gejami. Głos pod Orkę nakłada Jim Rash, a Flixa Bobby Moynihan.
Justin Ridge, zapytany o relację pomiędzy tymi dwiema postaciami, stwierdził: To para gejów i jesteśmy z tego dumni. Moynihan natomiast powiedział, że on sam zupełnie otwarcie mówi o tendencjach Orki. I dodał: - Gdyby ktoś w końcu mnie zapytał, powiedziałbym: (...) Kiedy Flix mówi do Orki: - kocham Cię! Orka odpowiada: -  wiem! To jest najsłodsze!Orka i Flix nie są ludźmi, ale fani założyli, że są homoseksualistami. W odcinku zatytułowanym „Niebezpieczny biznes”, w pierwszym sezonie Star Wars Resistance, można było zauważyć scenę, która ujawnia skłonności tej pary. .

Drugi i ostatni sezon tego serialu wszedł 6 października. W zeszłym roku serial ten został nominowany do nagrody Emmy jako wybitny program dla dzieci.

Monica Cole, dyrektor OneMillionMoms.com, napisała, że ​​bynajmniej nie dziwi, że Disney jest „dumny” z tego, że w serialu animowanym dla dzieci bohaterami jest „para gejów”. „One Million Moms” jest oddziałem American Family Association. Cole podkreśliła, że ​​udział homoseksualnej pary w programie dla dzieci jest zupełnie niepotrzebny. Powiedziała też, że bardzo rozczarowujące jest także to, że serial był nominowany do nagrody Emmy.

Decyzja Disneya o rezygnacji z rozrywki dla całej rodziny w kierunku filmu dla dorosłych może w okazać się dla wytwórni ogromnym błędem – stwierdziła Cole. I dodała: Kanał Disneya celowo wybiera promocję treści „tylko dla dorosłych” w stosunku do dzieci, z czego wniosek, że cała wytwórnia Disneya poświęciła niewinność dzieci dla własnych celów.

Pod naciskiem zwolenników LGBTQ w produkcjach Disneya zdarzały się także inne sceny ukazujące związek jednopłciowy. Na przykład w anonsie na żywo filmu „Piękna i Bestia” pojawiły się przelotne spojrzenia pomiędzy dwoma męskimi postaciami, które zostały odebrane, jako wskazujące na związki homoseksualne. Disney stoi także za produkcją Marvela Thora: „Love and Thunder”, która zostanie pokazana w 2021 roku, a Valkyrie będzie po raz pierwszy ukazana jako postać biseksualna w „Marvel Cinematic Universe”.

Oscar Isaac, który wcielił się w bohaterskiego Damerona w „Przebudzeniu Mocy” w 2015 roku, zasugerował, że istnieje związek miłosny pomiędzy dwiema postaciami Dameronem i Finnem. W maju aktor Donald Glover, który grał Lando Calrissiana w filmie „Solo: A Star Wars Story” oraz współscenarzysta Jonathan Kasdan, potwierdzili, że Calrissian jest „panseksualny”. – Jak możesz nie być panseksualny w kosmosie? – powiedział Glover w cotygodniowej audycji radia Entertainment SiriusXM. – Jest tyle możliwości uprawiania seksu. Nie sądziłem, że to takie dziwne. Tak, to przychodzi do wszystkich. Mam na myśli, tak, cokolwiek. Po prostu nie wydawało mi się to takie dziwne, bo czuję, że jeśli jesteś w kosmosie, to jakby drzwi były otwarte! (...) Czy jesteś mężczyzną, czy kobietą? Kogo to obchodzi? Miłej zabawy! - dodał.

Filmy Disneya są upowszechniane na całym świecie, przychodzą także do Polski. Nie są to więc problemy tylko rodziców amerykańskich, ale także bezpośrednio dotykają naszych rodzin i naszych dzieci.

 

Źródło: Life Site News – 3 października 2019 r.

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag