Podpisz petycję do prezydenta Trumpa, aby nadal bronił życia i małżeństwa oraz sprawił, aby rodzina „znowu stała się wielka”

Life Site News wspólnie z The Ruth Institute zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy stoją po stronie obrony życia i rodziny, aby podpisali petycję skierowaną do prezydenta USA Donalda Trumpa z prośbą, aby bronił życia, małżeństwa i rodziny. Odwołują się też do jego hasła wyborczego „Aby Ameryka stała się znowu Wielka”, postulując, aby uczynił „Rodzinę znowu wielką”.

Organizatorzy zwracają uwagę, że przeciwnicy życia używają obecnie języka „praw człowieka” w odniesieniu do wszystkich swoich postulatów, aby promować liberalną wizję społeczeństwa i zabijanie dzieci w łonach matek. W ten sposób wywierają presję, aby zarówno aborcję, jak małżeństwa jednopłciowe, uznać za prawa człowieka. Zupełnie jednak pomijają pytanie: w jaki sposób „prawo człowieka” może niwelować prawo do życia innej osoby ludzkiej oraz jak posiadanie „licencji małżeńskiej” może przeważać nad prawem dziecka do posiadania zarówno mamy, jak i taty?

Wielką szansą jest obecnie powołanie Komisji ds. Niezbywalnych Praw Człowieka. Powstała ona na wyraźne życzenie prezydenta Trumpa, a powołał ją Sekretarz Stanu Mike Pompeo. Będzie ona doradzać Departamentowi Stanu na temat stanowiska USA w kontaktach międzynarodowych.

Jest to olbrzymi krok naprzód, ponieważ odniesienie do niezbywalnych praw człowieka ma niwelować nadużywanie terminu „prawa człowieka” w niegodziwych celach. Nie można bowiem powoływać się na prawa człowieka, jeżeli są one skierowane przeciwko niezbywalnym prawom innych ludzi, a nawet zagrażają ich życiu. Niszczą one moralność chrześcijańską i ochronę, jaką państwo powinno zapewniać najsłabszym oraz rodzinom opartym na małżeństwie kobiety i mężczyzny oraz prowadzą do katastrofy ludzkości.  

Podpisujący petycję zwracają się do prezydenta Trumpa, aby promował takie niezbywalne prawa jak:

  • prawo każdego dziecka do relacji z jego naturalną matką i ojcem,
    • prawo każdej osoby do poznania tożsamości swoich biologicznych rodziców,
    • prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci,
    • prawo rodzin do wychowywania własnych dzieci zgodnie z własną wiarą i tradycją i opartymi na nich wartościami,

Dr Morse z Instytutu Ruth zwięźle określa potrzebę tej petycji oraz znaczenie nowej pracy Komisji:
Sekretarz stanu Mike Pompeo powołał Komisję ds. Niezbywalnych Praw Człowieka , której przewodniczy profesor prawa na Uniwersytecie  Harvarda, Mary Ann Glendon, zaangażowana w  obronę życia, była ambasador USA przy Stolicy Apostolskiej. Decyzje tej komisji będą wpływać na stanowisko Departamentem Stanu w kontaktach z organizacjami międzynarodowymi w sprawach dotyczących obrony autentycznych (niezbywalnych) praw człowieka i przeciwstawiania się zmanipulowanym prawom.
Petycja wzywa prezydenta Trumpa i Komisję do wprowadzenia ochrony ludzkiego życia, małżeństwa i rodziny do polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych Ameryki, co ma olbrzymi wpływ na sytuację międzynarodową.

Human Life International gorąco zachęca do poparcia tej petycji!

Ty także, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i do jakiego narodu należysz, możesz poprzeć tę petycję, podpisując ją!

 Można to zrobić TUTAJ

 Źródło: Life Site News – 18 września 2019 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.