Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Zaproszenie do dwutygodniowej Krucjaty Różańcowej za rodziców

Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, mnieście uczynili (Mt 25,40).

O przyłączenie się w dniach 3 – 17 września  do dwutygodniowej Krucjaty Różańcowej w intencji rodziców zapraszają organizatorzy z Gdańska. To niezwykle ważna sprawa w tej chwili, gdy dzieci zaczęły nowy rok szkolny.

Intencja: O zwycięstwo cnoty odwagi nad wadą apatii u rodziców, którzy zastanawiają się czy złożyć oświadczenie rodzicielskie w szkole, którego celem jest zamanifestowanie sprzeciwu wobec demoralizującej edukacji seksualnej.

Kościół skierował do rodziców w całej Polsce słowo (w tym zredagował oświadczenie rodzicielskie). Teraz rodzice powinni zamienić te słowa w czyn. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak "daleka jest droga" do sekretariatu szkoły z oświadczeniem w ręku.

Poprzez Różaniec prosimy więc Królową Polski, rodzin i Różańca świętego, aby tę drogę uczyniła prostszą.

Rodzice są w pełni kompetentni, aby zakończyć sprawę genderowej edukacji seksualnej w szkołach, np. ZDROVVE LOVE. Po prostu powinni zaprotestować i nie wyrazić zgody na udział ich dzieci w tych zajęciach dodatkowych. Więcej na ten temat TUTAJ

Krucjatę Różańcową zakończymy 18 września w wigilię wspomnienia św. Stanisława Kostki, Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. W tym dniu odprawiona zostanie Msza św. o godz. 7:30 w kościele pw. św. Krzyża na ul. Mickiewicza w Gdańsku. Intencją będzie prośba o powstrzymanie demoralizujących młodzież programów edukacji seksualnej wprowadzanych przez samorządy miast.

Swój udział zgłosiło już 10 osób chętnych, ale dla zbudowania klasycznej Róży Różańcową potrzeba 15 osób lub 20 dla Róży rozbudowanej. Chętni mogą się kontaktować na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Organizatorzy zachęcają również mieszkańców innych miast, gdzie obecnie wystąpił problem z celową seksualizacją dzieci o przyłączenie się do tej inicjatywy lub zorganizowanie Róż Różańcowych w tej intencji także w swoich środowiskach.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag