Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Stypendium edukacyjne dla kobiet w ciąży na bazie sukcesu filmu „Unplanned”

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Amerykańska aktorka Ashley Brather, która wcieliła się w rolę liderki obrony życia Abby Johnson w filmie „Unplanned”, zdecydowanie popiera projekty pro-life. Obecnie rozpoczęła promocję funduszu edukacyjnego „Stypendium filmu Unplanned” pomagającego matkom w trudnych sytuacjach, które zdecydowały się urodzić swoje poczęte dziecko. Asley jest znana z podejmowania ról w chrześcijańskich filmach realizowanych przez protestanckie wytwórnie w USA.

Pomysł jest znakomity, wykorzystuje bowiem medialny sukces filmu „Unplanned”, aby pozyskać środki na konkretną pomoc dla matek w najtrudniejszych sytuacjach. Asley Brother mówi: – kobiety mogą realizować swoją karierę zawodową, żyć marzeniami i mieć bogatsze, bardziej satysfakcjonujące życie, będąc jednocześnie matkami. Czasami wystarcza niewielka pomoc. I dodaje: – chciałam brać udział w umacnianiu tych matek, aby te które wybrały życie miały możliwość uzupełnienia swojej edukacji.

Zgodnie z planem „Stypendium filmu Unplanned” na zapewnić wybranym kobietom roczne dofinansowanie wysokości 5 tys. dolarów z przeznaczeniem na ich dalszą edukację.

Jor-El Godsey, prezes Heartbeat International, podkreślił, że celem tego funduszu jest także pokazanie społeczeństwu, że braki w edukacji mogą stawać się przyczyną odrzucenia macierzyństwa przez młode kobiety. Ten fundusz stypendialny będzie, jak koło ratunkowe dla przyszłości wielu mam, które odważnie dokonają wyboru życia.

Zapytany, dlaczego jego organizacja wchodzi w ten projekt, powiedział, że jest to znakomita okazja, aby oczy społeczeństwa skierować na konieczność wsparcia dla kobiet, które wybierają życie. To stypendium będzie wpierać edukację tych matek, ale zostanie ono takżę włączone w cały system pomocowy, prowadzony przez jego organizację, wspierający matki przez cały okres ciąży i po porodzie.

Heartbeat International to pierwsza i największa na świecie pozarządowa organizacja pomocowa dla kobiet w ciąży, która istnieje od 1988 roku. Patronuje 2 700 domom samotnej matki w ponad 60 krajach.

Źródło: Pregnancy Help News, Life Site News – 18 sierpnia 2019

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3
wiadomosci pro-life

Zapisz się, aby otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie!


Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

Media społecznościowe

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)

PayPal € (Euro)

3. Pobierz przekaz pocztowy (pdf), wydrukuj i wypełniony nadaj na poczcie lub w banku.

4. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

fromoceantoocean
 
logoFKP 01
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag