„Jesteś piękna!” - I Diecezjalny Dzień Kobiecości

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na I Diecezjalny Dzień Kobiecości organizowany przez Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Bydgoskiej oraz "Urzekające" - 6 kwietnia br., parafia Świętej Trójcy w Bydgoszczy, ul. Świętej Trójcy 26.

To będzie dzień pełen miłych wrażeń dla wszystkich Pań! Uczestniczki spotkania czeka: chwila bliskości z Maryją, odpoczynek w Bożym Duchu, odkrywanie kobiecego piękna, interesujące konferencje, profesjonalne warsztaty psychologiczne poprowadzone z poczuciem humoru, spotkania z ciekawymi ludźmi, poczęstunek, czas spędzony w miłym towarzystwie ;)

Prelegenci:

Anna Lasoń-Zygadlewicz – autorka książki „Jesteś piękna nawet jeśli tego nie widzisz” - żona, mama, redaktorka „Szumu z Nieba”, z pasji – charyzmatyczna tłumaczka (współpracuje z „Mocnymi w Duchu”). Jako perfekcjonistka, latami walczyła o przyznanie sobie prawa do szczęścia. Teraz sama dodaje nadziei innym kobietom.

Wyznaje: „Ta książka powstała po to, byś również i Ty odkryła dobrą nowinę o tym, że JESTEŚ PIĘKNA! (…) Zaufaj Komuś, kto wie, ile skarbów w Tobie ukrył. On sam chce Ci je pokazać, więc pozwól Mu się poprowadzić” [Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia dobrych książek].

Magdalena Andler – trener wizerunku, wizażystka, stylistka i kolorystka. Zajmuje się kompletnym wizerunkiem i dress codem. Od 2007 roku prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, polityków, jak i osób prywatnych.

 
Ks. Arkadiusz Muzolf – Diecezjalny Duszpasterz Kobiet, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin.

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.