Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

„Jesteś piękna!” - I Diecezjalny Dzień Kobiecości

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy na I Diecezjalny Dzień Kobiecości organizowany przez Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Bydgoskiej oraz "Urzekające" - 6 kwietnia br., parafia Świętej Trójcy w Bydgoszczy, ul. Świętej Trójcy 26.

To będzie dzień pełen miłych wrażeń dla wszystkich Pań! Uczestniczki spotkania czeka: chwila bliskości z Maryją, odpoczynek w Bożym Duchu, odkrywanie kobiecego piękna, interesujące konferencje, profesjonalne warsztaty psychologiczne poprowadzone z poczuciem humoru, spotkania z ciekawymi ludźmi, poczęstunek, czas spędzony w miłym towarzystwie ;)

Prelegenci:

Anna Lasoń-Zygadlewicz – autorka książki „Jesteś piękna nawet jeśli tego nie widzisz” - żona, mama, redaktorka „Szumu z Nieba”, z pasji – charyzmatyczna tłumaczka (współpracuje z „Mocnymi w Duchu”). Jako perfekcjonistka, latami walczyła o przyznanie sobie prawa do szczęścia. Teraz sama dodaje nadziei innym kobietom.

Wyznaje: „Ta książka powstała po to, byś również i Ty odkryła dobrą nowinę o tym, że JESTEŚ PIĘKNA! (…) Zaufaj Komuś, kto wie, ile skarbów w Tobie ukrył. On sam chce Ci je pokazać, więc pozwól Mu się poprowadzić” [Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia dobrych książek].

Magdalena Andler – trener wizerunku, wizażystka, stylistka i kolorystka. Zajmuje się kompletnym wizerunkiem i dress codem. Od 2007 roku prowadzi Atelier Wizerunku AWMA. Zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, polityków, jak i osób prywatnych.

 
Ks. Arkadiusz Muzolf – Diecezjalny Duszpasterz Kobiet, Diecezjalny Duszpasterz Rodzin.

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag