Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Irlandia: Soros finansuje kampanię na rzecz aborcji - nielegalnie

Irlandzka Komisja ds. Standardów w Urzędach Publicznych (SIPO) nakazała Amnesty International zwrot ok. 160 tys. dolarów. Organizacja ta otrzymała od fundacji Georga Sorosa fundusze na proaborcyjną kampanię w Irlandii. Według orzeczenia komisji pieniądze zostały przekazane z poważnym naruszeniem prawa.
 
To nie pierwsza taka sytuacja - podobne miały już miejsce w przeszłości. „Na walkę z prawami broniącymi życie od kilkudziesięciu już lat przekazywane są miliony dolarów” – powiedziała Niamh Ui Bhriain z Instytutu Życia. Jak podkreśliła Ui Bhriain, Irlandia wielokrotnie udowodniła, że można skutecznie pomagać zarówno matce jak i poczętemu dziecku, wykluczając opcję przerywania ciąży. Takie podejście uczyniło z Irlandii główny cel ataku światowego przemysłu aborcyjnego.

W przyszłym roku w Irlandii odbędzie się referendum w sprawie ósmej poprawki do konstytucji. Jej treść uznaje „prawo do życia nienarodzonego dziecka, z uwzględnieniem równości prawa do życia matki”. W jakiejś mierze zbiegnie się ono w czasie ze Światowym Spotkaniem Rodzin w Dublinie i podróżą Papieża do Irlandii.

W sierpniu 2016 roku do wiadomości publicznej przedostały się informacje mówiące o planach Fundacji Społeczeństwa Otwartego Georga Sorosa względem Irlandii. Podkreślano, że zwycięstwo zwolenników aborcji nad prawem chroniącym życie „może mieć wpływ na inne silnie katolickie kraje, takie jak Polska i dostarczyć dowodu, że zmiana jest możliwa, nawet w bardzo konserwatywnych krajach”.

[Na podstawie serwisu informacyjnego Radio Watykańskie – 13.12.2017 r.]
 
Zdjęcie: MorgueFile (Doryka841102) - FP
 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag