Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Czwórka w jednym pakiecie

Młode małżeństwo spodziewało się dziecka. W związku z tym umówili się na pierwszą wizytę u ginekologa-położnika. Tam dowiedzieli się, że zostali rodzicami czwórki maluchów. Amanda i Kyle Corcoran byli całkowicie zaskoczeni – doświadczyli chyba wszystkich uczuć, jakie zna psychologia… Trzej chłopcy i dziewczynka urodzili się szczęśliwie pod koniec marca. Nieworodki - Harrison, Preston, Jackson oraz Lila - są naturalnie poczętymi czworaczkami, co zdarza się nie częściej niż raz na 500 tys. porodów.
 
„Mamy teraz czworo ‘pierworodnych’ dzieci” – żartują szczęśliwi rodzicie. Historia jest tym bardziej ciekawa, że w rodzinach pochodzenia małżonków, jak pamięć sięga, nigdy nie zdarzyła się ciąża mnoga. Amanda jest jedynaczką, a Kyle ma młodszego brata, co spowodowało, że również dziadkowie czworaczków byli zdumieni całą sytuacją.
 
Maluchy urodziły się przez cesarskie cięcie. "To było niesamowite doświadczenie. Kiedy cała czwórka zaczęła płakać w jednym momencie, to była dosłownie surrealistyczna chwila" – powiedziała Amanda.
 
Rodzeństwo przez miesiąc pozostanie na Oddziale Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Sarasota Memorial Hospital (Floryda, USA). Ze względu na bezpieczeństwo zdrowia maluchów, lekarze podjęli decyzję, że wypiszą dzieci do domu nie wcześniej niż pod koniec maja.
 
"Wciąż jesteśmy nieco oszołomieni, ale bardzo szczęśliwi i w pełni przygotowani, także psychicznie, na przybycie dzieci do domu” – mówią rodzice „wspaniałej czwórki”.
 
"Będzie mnóstwo śmiechu, dużo łez – maluchów i zapewne naszych… Ale czujemy się naprawdę pobłogosławieni, że będziemy wychowywać tych czworo pięknych dzieci. To będzie ekscytująca podróż – te wszystkie zmiany: co rok, co miesiąc, co chwila …” - młoda mama nie ukrywa swego szczęścia.
 
Cała rodzina organizuje dużą grupę wsparcia, gotową dzień i noc pomagać rodzicom w pielęgnowaniu i wychowaniu „czwórki w jednym pakiecie”.
 
[Tłumaczenie i opracowanie własne HLI Polska na podstawie serwisu informacyjnego Fox News/ Health (Kimberly Kuizon) – 21.04.2017 r.]
Zdjęcie: MorgueFile (o0o0xmods0o0o) - FP

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag