Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Jutro wielka konwencja pro-life w Brukseli – możesz brać udział on line po polsku

Chcemy być głosem nienarodzonych, chcemy by Europa stała się dla nich miejscem bezpiecznym, miejscem, które rozpoznaje ich człowieczeństwo i broni ich godności – prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i Fundacji JEDEN Z NAS, Jakub Bałtroszewicz, zachęca do udziału (także online) w konwencji Międzynarodowej Federacji ONE OF US „Europa wierna ludzkiej godności”, która 7 maja odbędzie się w Brukseli.

W ramach brukselskich obchodów Dnia Europy, Międzynarodowa Federacja ONE OF US organizuje w Brukseli konwencję „Europa wierna ludzkiej godności”, w której będzie można wziąć udział również online. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 7 maja w godzinach 11.00-13.00.

Chcemy wtedy być głosem nienarodzonych, chcemy by Europa stała się dla nich miejscem bezpiecznym, miejscem, które rozpoznaje ich człowieczeństwo i broni ich godności – mówi Bałtroszewicz.

W czasie konwencji przedstawiciele ponad 20 krajów Europy będą chcieli podziękować Polsce za poszerzenie prawnej ochrony życia; za przykład dla innych krajów naszego kontynentu. – Często w takich momentach słyszę, że jesteśmy „duszą Europy”, co sprawia, że jestem bardzo dumny – mówi Bałtroszewicz. – Nasza obecność w Brukseli jest absolutnie kluczowa, jeżeli chcemy ochronić Polskę i inne kraje przed narzucaniem prawa nieszanującego życia każdego człowieka, prawa, które nie tylko godzi się na aborcję, ale ją wręcz gloryfikuje – podkreśla w kontekście postulatu prezydenta Francji Emmanuela Macrona, aby aborcję uznać za „podstawowe prawo człowieka”.

Konwencja Europa wierna ludzkiej godności odbywać się będzie w przeddzień zamknięcia Konferencji o Przyszłości Europy (CoFoE). – Wykorzystanie oficjalnej platformy Komisji Europejskiej to jedyny oficjalny sposób naszego wyrażenia głosu za życiem, który w sposób istotny może wpłynąć na kierunki polityki Unii Europejskiej na najbliższe lata. Powinniśmy zrobi

wszystko, by ten głos sprzeciwu wobec atakującej cywilizacji śmierci w Brukseli został usłyszany – podkreśla Jakub Bałtroszewicz zachęcając do udziału, choćby online, w konwencji Międzynarodowej Federacji ONE OF US.

Każdy kto przyłączy się wirtualnie do konwencji, będzie policzony jako jej uczestnik i tym samym – zgodnie z regułami oficjalnej Konferencji o Przyszłości Europy – Komisja Europejska będzie musiała przyznać, jak wielu Europejczyków opowiada się za życiem.

Spotkania będzie w całości tłumaczone na język polski i dostępne na platformie ZOOM pod adresem: https://microson-be.zoom.us/j/89927167025?pwd=WDZNYi9FV1djRlRmQ0hjVVFLYUl0QT09  ( (Haslo: 297296; Webinar ID: 899 2716 7025).

 

Źródło: Międzynarodowa Federacja JEDEN z NAS – 6 maja 2022 r.

 

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag