Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

„Wyprawka dla Maluszka”, która ratuje życie!

Drodzy Przyjaciele!
Zbliża się uroczystość św. Młodzianków Męczenników, którą obchodzimy 28 grudnia. Po radości Bożego Narodzenia okrutny świat wyciąga pazury, aby zniszczyć cud życia najmłodszych dzieci.

Także współcześnie płynie rzeka niewinnej krwi. Aborcja staje się szeroko oferowaną pokusą, aby ułatwić sobie życie. Każdego dnia na świecie ginie w łonach matek ponad 120 tys. nienarodzonych dzieci! Brutalność tego świata i walka o władzę trwa. Dzieci rodzi się coraz mniej. Wielkim paradoksem współczesności jest fakt, że w czasie zagrożenia życia na skutek pandemii najczęstszą przyczyną śmierci jest... aborcja.

Ufność i miłość przeciwko zamachom na życie
Heroizm wielu matek wymaga wsparcia! One często nie wiedzą, jak sobie poradzą i bardzo się boją. Trzeba im pokazać, że nie są same i mogą zaufać, że Przyjaciele pomogą.

Czy pieluszki mogą uratować życie?
Czy uświadamiacie sobie, że nawet mały gest pomocy wobec brzemiennej matki budzi w niej nadzieję, że jednak sobie poradzi. Ta nadzieja ratuje życie! Po urodzeniu się dziecko ma wiele potrzeb. Trzeba je ubrać, zawinąć w pieluszkę, kocyk, becik. Co robić, gdy matka nie ma żadnych pieniędzy, pracy i szans, aby kupić to wszystko, co jest niezbędne? Do szpitala musi zabrać wyprawkę dla nowo narodzonego dziecka. Nie sposób zawinąć je jedynie w chustę, jak to zrobiła Maryja dwa tysiące lat temu.

Wyprawki do szpitala
Dla takich mam w trudnej sytuacji życiowej przygotowujemy wyprawki, które zawierają wszystko, co jest najbardziej konieczne dla i maluszka, i dla niej. Niektóre ubranka przekazujemy używane - wyprane, wyprasowane i posegregowane są konkretną pomocą dla rodzącego się maluszka. Prowadzimy PUNKT POMOCY RZECZOWEJ. Więcej informacji
TUTAJ

To jednak nie wystarcza...

Wiele rzeczy trzeba kupić nowe!
Pieluszki tetrowe i flanelowe, becik z pokryciem, prześcieradełko, kocyk, kaftaniki, ręczniki i dużo, dużo jednorazowych pieluszek muszą być nowe. Do tego dochodzą niezbędne środki higieniczne i kosmetyki, jak oliwka, kremy, chusteczki higieniczne, mydło antyalergiczne dla niemowląt, proszek do prania itd.

Ubierzmy dzidziusia!
W okresie Bożego Narodzenia stajemy przed szopką, gdzie w żłóbku spoczywa ledwie zawinięty pieluszką Nowo Narodzony. Ubierzmy Dzidziusia, nie pozwólmy go skrzywdzić!

Koszt skompletowanej wyprawki, zawierającej najpotrzebniejsze rzeczy dla Maluszka, szacujemy na 300 zł. Niestety, ceny ostro poszły w górę. My jednak korzystamy z promocji, upustów i cen hurtowych.

Nasz gest w dniu św. Młodzianków Męczenników
Modlić możemy się zawsze, ale z powodu pandemii nie możemy organizować procesji ze świecami w uroczystość św. Młodzianków, jak było dawniej. Szanujemy zdrowie i życie – nie chcemy nikogo narażać!

W to miejsce proponujemy mały dar nadziei dla tych dzieci i ich mam, które tak bardzo potrzebują naszego wsparcia.

Drodzy Przyjaciele!

Jednocześnie zapraszam do obejrzenia mojego nowego Live
pt.
Przyszłość bez dzieci!
Można go znaleźć
TUTAJ

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania!

Ofiarowując  25,- 50,- 100,- 200,- czy całe 300 zł (ile kto może) – włączacie się w ratowanie poczętych dzieci zarówno w Polsce, jak i wymiarze międzynarodowym.

Swój Dar Serca przez PayU można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ

lub bezpośrednio na konto w banku PeKaO

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia

ul. Jaśkowa Dolina 47/1a

80-286 Gdańsk

Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

Niechaj „Wyprawka dla Maluszka” jako dar od Przyjaciół Ludzkiego Życia będzie wsparciem dla tych matek, które wybrały życie! A dla tych, które się wahają, znakiem wiary i nadziei, że mogą liczyć na pomoc Przyjaciół.

Upowszechnij ten artykuł!


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag