Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Czy w tym roku św. Mikołaj będzie w stanie przynieść coś ubogim dzieciom?

Drodzy Przyjaciele!

Dzisiaj św. Mikołaj! Bardzo dziękujemy za wszystkie dary serca, jakie przekazaliście za naszym pośrednictwem.

Niestety obserwujemy zawieszanie się konta na PayU z niewiadomych dla nas powodów i obawiamy się, że nie wszyscy mogli przekazać swój dar dla ubogich dzieci i ich matek.

Jeżeli jeszcze ktoś z Przyjaciół chciałby się dołączyć może to także zrobić bezpośrednio na nasze konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

Bardzo dziękujemy!

Drodzy Przyjaciele!
Wszyscy odczuwany narastającą drożyznę. Zbliża się Św. Mikołaj i już myślimy o prezentach dla naszych milusińskich. Właśnie teraz jest czas superpromocji, więc z pewnością wielu z nas wybierze się na zakupy i do sklepów, i te internetowe. Prosimy Was jednak, kupując coś wymarzonego dla siebie czy swoich najbliższych, pomyślcie też o tych, którym z wielkim trudem wystarcza na jedzenie. Realna wartość 500+, które ratowało sytuację wielu rodzin, spadła o ok. 1/3. Bieda w Polsce narasta i doświadcza jej także coraz więcej dzieci.

Pomoc od poczęcia
Od lat staramy się w Waszym imieniu pomagać matkom w ciąży, które znalazły się w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Dzieci się rodzą i szybko rosną, a my staramy się w miarę możliwości kontynuować tę pomoc, bo potrzeby są olbrzymie.

Te dzieci należą już do naszej RODZINY
Staramy się więc o nich pamiętać. Potrzebne są nie tylko pieluszki, ale także coś specjalnego, sprawiającego radość również starszym maluchom. One czekają! Nie wyobrażam sobie, aby w paczce, którą dostaje rodzina, nic dla nich nie było. Mama nie jest w stanie kupić im wymarzonej zabawki, nawet jeżeli jest bardzo tania.

Punkt Pomocy Rzeczowej działa
Wiele ubranek dla maluszków, zwłaszcza potrzebnych teraz – ciepłych, zimowych – przekazujemy z tych rzeczy, które ofiarowujecie. Wszystko staramy się zagospodarować i podzielić między najbardziej potrzebujących. Do naszego Punktu Pomocy Rzeczowej można te rzeczy przynosić lub przysyłać. Prosimy zostawiać je w biurze Contact Service na dole w budynku, gdzie mieści się nasze biuro w Gdańsku (ul. Jaśkowa Dolina 47/1a, 80-286 Gdańsk) w godz. 9:00 do 16:00 w dni powszednie.

Na Przyjaciół zawsze można liczyć!
Nie wszystko jednak może być używane. Oczywiście w pierwszej kolejności kupujemy pieluszki, kosmetyki itd. Teraz jednak, gdy zbliża się Święty Mikołaj chcielibyśmy pomóc mu przygotować upominki i paczki dla najuboższych dzieciaków.

Dzięki Waszej pomocy wiele z tych rodzin jakoś związało koniec z końcem, otrzymując wyprawki, pieluchy i chemię, kosmetyki, kaszki itp., a za zaoszczędzone pieniądze mogło opłacić rachunki, terapię dla dzieci, kupić leki czy inne niezbędne rzeczy. Samotne mamy mogły ze „spokojną głową” oczekiwać narodzin dzieciątka i cieszyć się pierwszym okresem macierzyństwa. Ta pomoc jest potrzebna i płynie dalej.

Paczki od Św. Mikołaja
Od lat także dokładamy się do paczek dla maluchów na jednej z kaszubskich wsi. Coraz trudniej to zorganizować i zadbać, aby było w nich coś pożywnego i atrakcyjnego, a nie same chrupki, które zajmują dużo miejsca, ale są nijakim, bezwartościowym wypełniaczem. Także w tym roku postaramy się pomóc!

Zbliża się Święty Mikołaj
Wiele tych naszych dzieci marzy o takich mniej praktycznych prezentach, o przytulance, maskotce, książce, puzzlach, grze, lalce, czy samochodziku. Bardzo pragniemy spełnić ich marzenia. Dzięki pomocy Przyjaciół będzie to z pewnością możliwe.

Dla trochę starszych
Mamy proszą o dodatkową zimową odzież do przedszkola czy szkoły dla starszego rodzeństwa. Bardzo chcemy, aby te dzieci otrzymały także po jednej zabawce czy wymarzonym pluszaku. Mamy już obiecany dodatkowy mikołajkowy rabat w zaprzyjaźnionej hurtowni.

Samo życie
Ada jest mamą trójki dzieci, w tym bliźniaczek, z których jedna ma zespół Downa oraz wadę serca, jest po pierwszej operacji. Dziewczynki nie mają jeszcze roku i nie są świadome mikołajowego zamieszania, ale ich starszy brat Pawełek marzy o prezencie od Świętego Mikołaja. Oprócz pieluszkowej pomocy dla dziewczynek chcielibyśmy i dla niego przygotować upominek od Św. Mikołaja, dostosowany do marzeń chłopca w jego wieku.

Bycie Św. Mikołajem sprawia wiele radości
Byłoby wspaniale, jakby Święty Mikołaj pamiętał także o małej Swiecie (córeczce Żeni). Czas leci szybko i mała już poszła do przedszkola. Teraz po raz pierwszy świadomie czeka na jego przyjście. Jest taka radosna i ufna, nie możemy jej zawieść!

Nowa rodzina pod skrzydłami Przyjaciół
Ich dom częściowo się spalił, a podczas akcji gaszenia pożaru reszta została zalana i także zniszczona. Zostali tak jak stali, ciesząc się, że nikt nie ucierpiał w pożarze. Marta była w tym czasie w ciąży. Mały Emilek urodził się już po tej katastrofie. Pomagaliśmy, jak to tylko było możliwe. Obecnie mieszkają w wynajętym małym mieszkaniu, a jest ich sześcioro. Emilek ma jeszcze dwóch braciszków i siostrzyczkę w wieku 6, 8 i 9 lat. Obecnie rodzice każdy grosz starają się włożyć w odremontowanie domu. Dzięki pomocy Przyjaciół dostali – wyprawkę, kosmetyki, środki czystości, pieluchy, odzież dla dzieci. Teraz jednak trzeba coś zrobić, aby Święty Mikołaj mógł przynieść dzieciom wymarzone prezenty. One nie mają wygórowanych oczekiwań, ale brak prezentu od Świętego Mikołaja byłaby dla nich przykrością, czułyby się zawiedzione.

Każdy może zostać Świętym Mikołajem! Przyłącz się do nas i ofiaruj tym dzieciom odrobinę radości!

Przy okazji serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego najnowszego live'u pt. Przymus zabijania.

Można go znaleźć TUTAJ

Ofiarowując  30,- 50,- 100,- 200,- czy 500,- zł (ile kto może) – ratujecie życie poczętych dzieci i kontynuujecie tę opiekę, gdy się szczęśliwie urodzą i są jeszcze małe. Wasze Dary Serca są dla tych dzieci wielką radością, a dla matek nadzieją i pokrzepieniem w trudnej sytuacji.

Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag