Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Globalna strategia zła przeciwko życiu!

Drodzy Przyjaciele!
Żyjemy w trudnym czasie, gdy narasta atak cywilizacji śmierci usiłujący całkowicie unicestwić cywilizację życia. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wymiar ten jest starannie pomijany przez większość polityków, komentatorów i mediów głównego nurtu. Problem jednak jest poważny, a konfrontacja narasta. Wystarczy się rozejrzeć i zauważyć, że dzieją sie rzeczy, które jeszcze nie tak dawno nie mieściły się w głowie. Pomimo ignorowania totalnego wymiaru tego problemu, jest to fundamentalny aspekt walki o zachowanie życia naszego, naszych dzieci i wnuków – o przyszłość ludzkości w aspekcie globalnym.

Wielka strategia zabijania
Trzeba uważnie przyglądać się celom i strategii zwolenników zabijania. Organizacje międzynarodowe silnie naciskają na rządy krajów, gdzie zabijanie dzieci w łonach matek jest (jeszcze) nielegalne. Tak dzieje się w Ameryce Południowej, gdzie zmiany nastąpiły już w Argentynie i w Meksyku. Właśnie zaczyna się atak na Chile. Broni się Afryka. W Australii uchwalono zakaz manifestowania czy modlitwy przed placówkami aborcyjnymi. Atakowane są nawet Filipiny, jedyny katolicki przyczółek w Azji. W USA do Kongresu trafiła ustawa promująca totalną aborcję, jakiej jeszcze nigdy nie było w historii. Ma ona nie tylko przyzwolić na bezwarunkowe zabijanie dzieci w łonach matek, ale także całkowicie uśmiercić wszelkie działania pro-life.

Kolejne kraje idą w kierunku coraz szerszego prawa do zabijania
Po przegranej w Irlandii Polska stała się samotną wyspą na wzburzonych falach proaborcyjnej Europy. Kilka dni temu zalegalizowano aborcję w San Marino. Kolejne kraje legalizują eutanazję i wspomagane medycznie samobójstwo. Za tym idą olbrzymie pieniądze. Musimy więc być gotowi na dalszą konfrontację. Musimy ją wygrać! Potrzebna jest nam wiedza na temat strategii przeciwników życia.

Fałszywe hasła i wielka propaganda
Obecnie promocja zabijania dzieci w łonach matek jest oparta na kilku fałszywych tezach. Są nimi: wolność wyboru, zdrowie reprodukcyjne kobiet, teza, że aborcja chroni zdrowie i życie kobiet oraz wmawianie wszystkim, że na płaszczyźnie prawa międzynarodowego istnieje prawo kobiet do aborcji. Propaganda neguje nawet fakty biologiczne i wmawia młodym proaborcyjną ideologię. Jeżeli nie będziemy mieli podstawowej wiedzy i nie będziemy śledzić strategii tego ataku, aby mu przeciwdziałać, nie mamy szans.

HLI
Moja organizacja Human Life International, z którą współpracujemy od 1993 roku, gdy w Polsce, w Gdańsku powstało nasze biuro, posiada sieć swoich organizacji na wszystkich kontynentach i w bardzo wielu krajach. W Polsce występujemy pod nazwą Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia. Wszyscy jako Przyjaciele z nią współdziałacie i ją wspieracie, za co bardzo dziękujemy.

Staramy się utrzymywać te międzynarodowe kontakty, wymieniać informacjami i w miarę możliwości sobie pomagać. Nie tylko wspomagamy kobiety w ciąży w trudnych sytuacjach, ale działamy też na polu edukacji społecznej oraz przekazu ważnych informacji dotyczących światowej sytuacji w dziedzinie ochrony ludzkiego życia.

USA – propozycja totalnej aborcji
W USA mieści się nasze centralne biuro, założone przez benedyktyna o. Paula Marxa w 1973 roku, kiedy wszedł tam w życie precedensowy wyrok w sprawie Roe przeciwko Wade, który w praktyce zalegalizował zabijanie poczętych dzieci na życzenie. Dzisiaj jest szansa, że Sąd Najwyższy ponownie rozpatrzy tę sprawę i obali ten wyrok, który kosztował życie 65 milionów dzieci. Badania opinii publicznej wykazują, że ok. 65% Amerykanów chce znacznych ograniczeń dotyczących swobody aborcji. Kolejne stany uchwalają ustawy pro-life, które są jednak blokowane centralnie. Teksas wprowadził w życie ustawę O biciu serca, co wprawiło w panikę biznes aborcyjny. Mający obecnie władzę Demokraci, przepchnęli już przez izbę Reprezentantów (niższą izbę Kongresu USA) ustawę O ochronie zdrowia kobiet. Tak bardzo radykalnie proaborcyjnego prawa nie było dotychczas w historii!

To trzeba starannie śledzić, wiedzieć na czym polega strategia tej rozgrywki i uczyć się, bo z czasem przyjedzie to także i do nas. Bardzo więc proszę poświęćcie trochę czasu, aby dowiadywać się, co się dzieje oraz przekazywać tę wiedzę innym.

Łatwiej się słucha niż czyta. Staram się więc wyjaśniać tę sytuację robiąc tzw. Livy. Nagrywam je na Facebooku w każda środę na żywo ok. godz. 13:00. Można je później obejrzeć w różnych mediach społecznościowych, gdzie wkładamy te filmiki. Wkładamy je także na naszą stronę www.hli.org.pl

Z tego powodu tracimy możliwość śledzenia liczby osób, które oglądają te wypowiedzi, gdyż można je znaleźć w wielu miejscach, ale najważniejsze, aby różnymi sposobami docierać do ludzi.

Założyliśmy też kanał na YouTube pt. Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia – HLI Polska. Tam są wszystkie kolejne wypowiedzi na różne tematy pro-life. Dzięki temu łatwiej można do nich dotrzeć!

Bardzo też proszę wszystkich Przyjaciół o upowszechnianie tej naszej pracy edukacyjno-informacyjnej i zachęcanie swoich przyjaciół do oglądania. Im więcej subskrypcji uzyskuje dany kanał, tym lepiej się upowszechnia. Postarajcie się więc włączyć subskrypcję, nacisnąć powiadomienia – taki dzwoneczek po prawej stronie na górze oraz, o ile się podobało, włączyć także łapkę w górę. To znacznie zwiększa oglądalność. Bardzo dziękuję za pomoc!

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA NAJNOWSZEJ AUDYCJI

nt. Globalna strategia przeciwko życiu

Można ją znaleźć TUTAJ https://www.youtube.com/watch?v=HGruZuah1m8

Zachęcamy do osobistego włączenia się!

Upowszechnij ten artykuł!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania!
Ofiarowując  500,- 200,- 100,- 50,- 25,- zł (ile kto może) – włączacie się w ratowanie poczętych dzieci zarówno w Polsce, jak i wymiarze międzynarodowym.


Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag