Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Czy pamiętamy? Przed nami Dzień Matki i Dzień Dziecka!

Drodzy Przyjaciele!
Czy już przygotowujecie się do celebrowania Dnia Matki (26 maja) oraz radosnego Dnia Dziecka (1 czerwca)? Z pewnością tak! To takie miłe święta, które podkreślają nasze więzi rodzinne i budują serdeczną atmosferę.

Życzymy, życzymy...
Z naszej strony przekazujemy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia. Niechaj ten miły dzień połączy całe Wasze rodziny.
A dzieciakom życzymy najradośniejszych chwil, wielu wspaniałych atrakcji i podarunków.

Wielka prośba!
Jak będziecie wybierać podarunki dla swoich najbliższych - kwiatki dla Mamy czy zabawki dla maluchów – pomyślcie także o tych mamach i ich dzieciach, które od nikogo podarunków nie dostają. Taki mały gest ze strony Przyjaciół, który ma dla nich olbrzymie znaczenie!

Coś dla Mamy!
Matki bardzo często odmawiają sobie elementarnych rzeczy, starając się w pierwszej kolejności zapewnić wszystko, co niezbędne dla dziecka. Czasami warto i o nich pomyśleć. Dzień Matki to znakomita okazja. Proponujemy mały pakiecik kosmetyczny dla mamy, którym będą środki higieniczne i niezbędne kosmetyki oraz zestaw witamin. To na pewno sprawi im dużo radości!

Cenę takiego „pakietu dla Mamy” szacujemy na 100 zł.

Coś dla dziecka!
Noworodki jeszcze nie świętują Dnia Dziecka, ale ich starsze rodzeństwo bardzo czeka na jakikolwiek upominek. Zawsze staramy się, aby w paczce z rzeczami dla maluszka było coś atrakcyjnego dla starszych dzieci. One potrafią się cieszyć dosłownie z wszystkiego! Nie mają wielu zabawek i łakoci też nie dostają. Matki opowiadają nam, jak z wielkim napięciem otaczają Mamę, która otwiera paczkę od Przyjaciół. My znamy ich potrzeby - one wiedzą, że także dla nich coś tam będzie. Staramy się wykorzystywać używane zabawki, ubranka czy buciki, które wiele osób przynosi do naszego Punktu Pomocy Rzeczowej. Czasem jednak trzeba im coś kupić: choćby czekoladę czy lizaka. Od wielu lat w imieniu Klubu Przyjaciół przygotowujemy na Dzień Dziecka paczki dla dzieci z ubogich rodzin z pomorskich wiosek. Trzeba zobaczyć radość tych dzieciaków!
Paczka na Dzień Dziecka – koszt 50 zł.
Możemy to wszystko przygotowywać tylko dzięki pomocy Przyjaciół! Serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wyprawek!
Wielu z Was przyłączyło się do naszej ostatniej zrzutki na wyprawki dla samotnych kobiet w ciąży w trudnej sytuacji życiowej. Po zsumowaniu wrzuconych do skarbonki darów serca okazało się, że możemy przygotować aż 30 wyprawek. Bardzo, bardzo dziękujemy! Mamy nadzieję, że to wystarczy na całe lato!

Teraz otwieramy skarbonkę na pakiety dla mam i paczki dla dzieci z okazji ich świąt. One na to tak czekają! Wiedzą, że tylko Przyjaciele o nich pamiętają! I na pewno się nie zawiodą. Ewentualne wpłaty proszę oznaczać w dziale: „Pakiety dla Mam i paczki dla dzieci”

Wszyscy Przyjaciele, którzy zapragną przyłączyć się do naszej zrzutki na Dzień Matki i Dzień Dziecka swój Dar Serca mogą przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag