Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Pamiętaj o obronie życia, Przyjacielu!

Drodzy Przyjaciele!
Z końcem kwietnia kończy się czas na rozliczenie z Fiskusem. Wielu z nas już to zrobiło, ale często spełniamy ten obowiązek w ostatnim momencie. Jeżeli siądziecie to tego rozliczenia w najbliższych dniach, pamiętajcie o możliwości przekazania 1% waszego podatku na obronę ludzkiego życia.
Dzięki Waszym darom 1% w poprzednich latach mogliśmy kontynuować nasze dzieła pro-life także trudnym COVID-owym czasie! Liczymy, że pamiętacie o nas również w tym roku!

Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia KRS 0000249454

Co teraz robimy?
Z powodu pandemii musieliśmy nieco zmienić styl naszej pracy. Szkolenia, spotkania, dyskusje na żywo musiały zostać odłożone na później. Częściowo wprowadziliśmy pracę zdalną.

Media społecznościowe
Już od kilku lat rozszerzamy naszą obecność w mediach społecznościowych, co obecnie bardzo ułatwiło nam pracę edukacyjną i przekazywanie informacji pro-life z całego świata. Nasze strony i opracowywane informacje cieszą się dużym zainteresowaniem. Informacje te pojawiają się w trybie ciągłym i jest ich bardzo dużo. Lepiej jest wchodzić na te strony bezpośrednio, gdyż zdarza się, że blokowane są nasze zasięgi i wtedy nie dostajecie tych informacji bezpośrednio.

Jesteśmy obecni na Facebooku https://www.facebook.com/klub.przyjaciol.ludzkiego.zycia

i na Twitterze
https://twitter.com/KlubZycia

oraz prowadzimy stronę internetową www.hli.org.pl w trzech językach: polskim, rosyjskim i ukraińskim. Bardzo nam zależy, aby informacje z Polski były dostępne także dla osób pro-life na Wschodzie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.hli.org.pl
Codziennie pojawia się na niej nowa informacja na temat sytuacji pro-life na świecie.

Gazetka „Wiadomości pro-life z kraju i ze świata”
Raz na tydzień rozsyłamy e-mailowo gazetkę informacyjną, która ułatwia i przyspiesza dostęp do tych informacji. Może ją otrzymywać każdy, kto zgłosi taką chęć poprzez naszą stronę internetową. Zaproponujcie ją swoim przyjaciołom, ale wpisać się muszą sami z powodu ograniczeń RODO.

Opracowania, ekspertyzy, ulotki informacyjne
Publikujemy liczne opracowania i ekspertyzy. Można je pobrać z naszej strony w zakładce „do pobrania”. Dużo czasu i wysiłku poświęciliśmy opracowaniu ulotki informacyjnej na temat niebezpiecznej dla kobiet pigułki aborcyjnej, która nielegalnie również pojawia się w Polsce.

Stała walka z hakerami
Niestety, dużo trudu kosztują nas zabezpieczenia przed hakerami. Już kilkakrotnie byliśmy blokowani, usiłowano coś dodawać do naszych publikacji czy e-meili. Jesteśmy obecnie dosyć dobrze zabezpieczeni, ale są to ciągle pojawiające się wyzwania.

Sklepik Internetowy
Prowadzimy sklepik internetowy z materiałami pro-life, które wysyłamy zgodnie z zamówieniami.

Punkt Pomocy Rzeczowej
Funkcjonuje Punkt Pomocy Rzeczowej dla małych dzieci i ich mam w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Obecnie w czasie pandemii stało się to wyjątkowo ważne. Korzystamy z rzeczy, które otrzymujemy po dzieciach, które już z nich wyrosły. Pierzemy je, segregujemy według płci i rozmiaru, a następnie przygotowujemy paczki dla konkretnych matek, znając już ich potrzeby. Dzięki pomocy Przyjaciół możemy uzupełniać je o środki czystości, konieczne kosmetyki, pieluszki i te ubranka, które muszą być nowe. Przygotowujemy także wyprawki do szpitala dla maluszków tych mam, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i dosłownie nie maja nic. Te mamy bardzo dziękują i liczą na Waszą pomoc!

Peregrynacja Ikony Częstochowskiej „Od Oceanu do Oceanu” w obronie cywilizacji życia
To nasz wielki, międzynarodowy program. Na liczniku jest już prawie 200 tys. km. Niestety bardzo trudna sytuacja epidemiczna w Ameryce Południowej zatrzymała Ikonę w Quito, stolicy Ekwadoru, gdzie bezpieczne czeka na wyjazd do Kolumbii.

Kanał na YouTube pt. Opowieści od Oceanu do Oceanu.
Jest już 50 odcinków. W każdą sobotę opowiadam o dalszych, dotychczas nie publikowanych, przygodach – serdecznie zapraszam do subskrybowania i dawania „łapek w górę”, co jest konieczne do zwiększania zasięgu. https://www.youtube.com/channel/UC-D6IN9mXGyEJnwtoFGNETw

Ostatnio rozpoczęłam „Lify” na Facebooku, w których przedstawiam argumentację na najbardziej kontrowersyjne tematy dotyczące ochrony ludzkiego życia. Pojawiają się one w każdą środę o godz. 13:00. Można je oczywiście obejrzeć także później. Zapraszam!

Bez pomocy Przyjaciół wiele z tych dzieł nie miałoby szans realizacji! Dziękujemy!

W prosty sposób możesz uczestniczyć w budowaniu Ewangelii Życia:
Nasz NR KRS 0000249454


Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ

 

 

W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag