Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Dzień Świętości Życia – życzenia, zaproszenie i argumenty!

Uczmy się argumentować w ochronie życia!

Szanowni Państwo!

Drodzy Przyjaciele!

Z okazji Dnia Świętości Życia pragnę przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia. Obyście zdrowi byli i aktywnie chronili życie zarówno Wasze, jak i Waszych najbliższych, a także tych, którzy nie są w stanie bronić się sami.

Pragnę też przekazać wyrazy najwyższego uznania i wdzięczności tym, którzy z narażeniem własnego zdrowia i życia, nie zważając na pandemię, służą chorym i potrzebującym! Dzień Świętości Ludzkiego Życia jest także Waszym świętem!

Służmy życiu i celebrujmy je zwłaszcza w ten szczególny dzień!

Otacza nas nieustanny atak cywilizacji śmierci, nie możemy jednak się poddawać. Aktywnie budujmy więc cywilizację życia i miłości!

Bardzo potrzebujemy racjonalnych argumentów do debaty na temat życia. Postanowiłam więc wykorzystać dostępne narzędzie, którym są audycje na żywo  tzw. "Life'y" na Facebooku. Będę je robić w środy ok. godz. 13:00.

Można je będzie także obejrzeć później na moim profilu lub na stronie Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia. Im więcej osób je udostępni, tym większy będzie zasięg tej informacji!

https://www.facebook.com/klub.przyjaciol.ludzkiego.zycia

Umieszczamy tam także wiele ciekawych informacji dotyczących życia i rodziny w systemie ciągłym. Zawsze więc jest coś nowego do obejrzenia. Facebook często blokuje nam dostęp do odbiorców. Jeżeli nie wpiszecie tej strony do polubionych i nie będzie wchodzić na nią indywidualnie, w ogóle możecie nie mieć możliwości zajrzenia do naszych postów. Zapraszamy!

Mam nadzieje, że będzie to przydatne dla wszystkich, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i argumentację w obronie ludzkiego życia. Byłoby dobrze, gdyby jak najwięcej osób to udostępniało i polubiło, aby poszerzać krąg odbiorców.

Zapraszam na mój najnowszy Life, pt. "Wolny wybór"

https://www.facebook.com/ewa.kowalewska.5496/videos/3896845413709562

Wcześniej zrobiłam już 3 Life'y, które można znaleźć pod następującymi linkami:

Medyczna pomoc w umieraniu

https://www.facebook.com/ewa.kowalewska.5496/videos/3847010375359733

Od kiedy bije serce

https://www.facebook.com/ewa.kowalewska.5496/videos/3865074120220025

Od kiedy odczuwamy ból

https://www.facebook.com/ewa.kowalewska.5496/videos/3875926072468163

Prowadzę także kanał na YouTube pt. "Opowieści od Oceanu do Oceanu", gdzie omawiam kolejne przygody podczas światowej peregrynacji Ikony Częstochowskiej przez świat w obronie cywilizacji życia i miłości. Staram się pokazywać wiele aspektów tego wydarzenia, które nie są znane, a bardzo ciekawe.

https://www.youtube.com/channel/UC-D6IN9mXGyEJnwtoFGNETw

Kolejne ok. 10 min. odcinki pojawiają się w każdą sobotę. Jest ich już 47. Mamy tam sporo subskrypcji, ale niestety mało wejść. System ten jednak promuje się w zależności od tego, ilu z Państwa polubi kolejne wejścia i da tzw. łapki w górę.  Ikona przejechała już prawie 200 tys. km. i obecnie czeka na zakończenie pandemii w stolicy Ekwadoru, aby pojechać dalej.

Prowadzimy też stały serwis informacyjny z kraju i ze świata opracowując informacje z całego świata w zakresie obrony życia i rodziny, z których większość nie pojawia się w naszych mediach. Można się zapisać przez naszą stronę www.hli.org.pl, aby komunikaty te otrzymywać na osobisty adres e-mail, które wysyłamy zbiorczo raz w tygodniu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze działania!
Ofiarowując  500,- 200,- 100,- 50,- 25,- zł (ile kto może) – włączacie się w ratowanie poczętych dzieci zarówno w Polsce, jak i wymiarze międzynarodowym. Podejmujemy zarówno akcje charytatywne jak i edukację pro-life.

Pamiętajcie proszę także o wsparcie nas swoim 1% podatku

nasz nr KRS 0000249454

Więcej informacji oraz dobre, wiarygodne, darmowe programy, pomagające wypełnić PIT i prawidłowo zrobić wszystkie odliczenia, można znaleźć TUTAJ

 

Swój Dar Serca można przekazać TUTAJ

Dla osób z zagranicy TUTAJ


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag