Human Life International - Polska

Polski serwis pro-life

Subskrybuj nasz nowy kanał na YouTube „Opowieści od Oceanu do Oceanu!”

Drodzy Przyjaciele!
Pragnę zaproponować coś nowego! Otóż postanowiłam założyć kanał na YouTube pt. „Opowieści od Oceanu do Oceanu”.

Chcę opowiedzieć Wam nasze przygody związane z peregrynacją Ikony Matki Bożej Częstochowskiej „Od Oceanu do Oceanu” oraz z naszą pracą na rzecz ochrony życia i rodziny w wielu krajach.

Dużo osób mnie pyta, jakie były początki. Co robiliśmy na Wschodzie? Kto wpadł na ten pomysł? Czy mieliśmy jakieś przygody, kłopoty? Kim są ludzie, którzy się w to zaangażowali? Najczęściej nie ma czasu, aby o tym mówić, a przecież naprawdę jest o czym opowiadać.

Sama peregrynacja Ikony Częstochowskiej przez świat w obronie cywilizacji życia jest wydarzeniem bez precedensu. Obecnie przejechana trasa wynosi prawie 200 tys. km., czyli jakby 5 razy dookoła świata. Nikt tego nie planował, tak się jakoś wiele wydarzeń ułożyło. Przedstawię Wam wielu wspaniałych ludzi z różnych krajów. To wszystko jest niezwykle dynamiczne,  połączone wieloma przygodami!

Ta peregrynacja pokazuje, że Ikona Częstochowska jest tą iskrą, która promieniuje na cały świat właśnie z Polski. My Jej tylko pomagamy!

Początek tej przygody wyłania się z Rosji w okresie pieriestrojki. Opowiem Wam o ludziach, którzy po okresie komunistycznego terroru szukali wiary, bronili rodziny i życia. Na naszych oczach działo się to, o czym mówiła Matka Boża w Fatimie: Rosja wracała do Boga. Świat jednak wie o tym bardzo niewiele. Większość wydarzeń, o których chcę Wam opowiedzieć, nigdzie nie była publikowana. Zresztą, gdy to wszystko się działo, bezpieczniej było głośno się nie chwalić. Warto więc do tego wracać!

Opowiem Wam także trochę o tajnikach ikonopisarstwa i w jaki sposób powstała ta ikonograficzna kopia, która obecnie wędruje przez świat. Odsłonię Wam rąbek do tajemnic fascynującego świata ikon.

Mam nadzieję, że moje krótkie opowiadania (ok. 10 min.) będą dla Was interesujące. Na początku będziemy je umieszczać jeden raz w tygodniu, w soboty. Jeżeli zainteresowanie będzie rosło, zrobimy to częściej. To zależy od Was!

Bardzo proszę, abyście weszli na mój kanał i koniecznie potwierdzili swoją subskrypcję!

https://www.youtube.com/channel/UC-D6IN9mXGyEJnwtoFGNETw

A po każdym odcinku dawali „łapkę w górę”. To zwiększy frekwencję na stronie i stworzy możliwość szerszego oddziaływania.

Przekażcie tę informację także swoim przyjaciołom i zaproście na ten kanał.

Czekam na Was! Razem możemy zrobić więcej!

Serdecznie pozdrawiam!

Ewa H. Kowalewska

 
Czy chcesz otrzymywać informację internetową na temat obrony życia w kraju i na świecie na swojego osobistego e-maila?
Zapisz się!

Twój adres e-mailowy jest u nas bezpieczny, nikomu go nie udostępniamy, ani go nie publikujemy.

Należymy do:

Media społecznościowe

Pomoc Rzeczowa

POMOC RZECZOWA3

Domy Samotnej Matki w Polsce

Okna Życia w Polsce

artykulOknaZycia

wspomoz obrone zycia

1. Przez internet za pośrednictwem PayU (PLN):

_
Kartą płatniczą Visa, MasterCard, albo przelewem online, możesz wspomóc naszą działalność w obronie życia dowolną kwotą.

2. Przez internet za pośrednictwem PayPal:

PayPal (PLN)PayPal € (Euro)


3. Wpłać przelewem bankowym na konto:

Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
ul. Jaśkowa Dolina 47/1a
80-286 Gdańsk
Nr rachunku: 05 1240 1242 1111 0000 1587 7356

 

materialy pro-life
BELKASKLEPIK3
BELKAULOTKI3
BELKAEBOOKI3
fromoceantoocean
 
 
logo GV
 
duszpasterstworodzinag